Kadet junior férfi párbajtőr -április-május keretedzések

Junior-kadet férfi párbajtőr versenyzők számára április-május hónapban az alábbi időpontban lesznek 17.00 órai kezdettel a keretedzések:

április     18. (kedd)                            május     02.

április     26.  ( szerda !! )                  május     09.

                                                              május     16.

                                                              május     23.

                                                              május     30.

A válogatott kerettagok kijelölése a június 03-04-i válogató versenyek után történik.

Fenti időpontig az alábbi versenyzők megjelenése javasolt:

  1.Koch Máté                          Vasas                        1999

2.Andrásfi Tibor                    BVSC                       1999

3.Nagy Dávid                         Vasas                       1999

4.Debnár Gergely                   BVSC                      1998

5.Cziráki Bálint                      Balaton                    1998

6.Bányai Botond                     Vasas                       1999

7.Stubnya Márton                   MTK                        1998

  1. Bende Bence Szombathely 1999

  9.Nagy Marcell                       Vasas                        2001

10.Szakmáry Nándor                Veresegyház             2000

11.Sárvári Merse                      Vasas                       1999

12.Bánsági Barnabás                Veresegyház             1998

13.Hosszú Dániel                      BHSE                       2000

14.Majnik Roland                     BVSC                       2000

15.Csere Bence                         Balaton                     2000

16.Cséri Soma                           Balaton                     2000

17.Fóti Adorján                         Vasas                        2000

18.Régely András                      Vasas                        2001

19.Keszthelyi Zsombor              AVA                        2002

20.Sárosdi Soma                        BVSC                       2001

21.Bálind Bence                         BVSC                      2002

22.Tusják Adrián                        KVSE                      2003

23.Bartkó Levente                      MTK                        2002

24.Raffai Kristóf                        Balaton                     2002

25.Osman-Touson Maruan        MTK                         2002

 

Eitner Kinga, Andrásfi Tibor