Kategória: Tőr Információk

Magyar Válogatott Keretedzések Időrendje

Keretedzések időpontjai 2016-2017

olvass tovább

Tőr Bizottsági ülés – 2016. szeptember 13. 9:00-11:00

Tőr Bizottsági ülés – 2016. szeptember 13. 9:00-11:00

Helyszín: IV. emeleti nagytárgyaló

Napirendi pontok:

  1. Olimpiai jelentés megtárgyalása
  2. Tőr felzárkóztatási program ismertetése
  3. Szakmai terv a 2016-2017-es idényre
  4. Egyebek
olvass tovább

Tőr szakág keretedzések időpontjai

A keretedzések 2016. 09. 06-án kezdődnek. 

 

 09.06. Kedd   16-18 ó  Női kadet 

                18-20 ó Felnőtt + junior női

09.07. Szerda   16-18 ó Férfi Kadet-junior

                18-20 ó Felnőtt 

09.08. Csütörtök 

             16.30 – 18. 30

 Reménység  Nöi- Férfi ...

olvass tovább

Sport XXI. Reménység Tőr Edzőtábor – 2016. Szeptember 16-18. – Hódmezővásárhely

Névsor és információk

olvass tovább

Alapfokú tőr zsűrivizsga eredménye

A 2016. 08. 03-06. között Szombathelyen megrendezett tőr versenybírói tanfolyamon alapfokú versenybírói vizsgát tettek:

Fekete Hanga
Gombola András
Kiss Bogdán
Kocsis Alexandra
Madura Máté
Miskolczi Tamás
Molnár Kincső
Simon Kristóf
Suha Brigitta
Tóth Gergely
Tóth Patrik

olvass tovább

Sport XXI. reménység válogatott tőr keretek

Kedves Sportolók!

Az első közös edzés 2016. szeptember 8-án, 16:30-kor lesz a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban.

A keretek névsora Sport XXI Reménység Válogatott Tőrkeret a linken található

olvass tovább

Tőr versenybírói tanfolyam

Tőrözök részére

Versenybírói Tanfolyam

Szombathelyen megrendezésre kerülő edzőtáborban 2016. augusztus 3-6-ig alapfokú versenybírói tanfolyamot, valamint vizsgát tartunk.

Jelentkezés feltételei: 14 év, illetve annál idősebbek részére.

Költségek:

A tanfolyamon résztvevők szállás és étkezési köl...

olvass tovább

Kadet Női Tőr Keredzés

 

  1. április 19.-től keddtől

ideje: 16 órától 18 óráig 

 

  1. Kocsis Alexandra TDVE
  2. Zsoldosi Karolina TDVE
  3. Nekifor Erika Törekvés
  4. Fekete Hanga TDVE
  5. Czékmán Luca Szeged
  6. Nagy Tímea UTE
  7. Németh Luca BHSE
  8. Guba Bíbor BHSE
  9. Bányik Dorina TDVE
  10. Frommer Júlia UTE
  11. Barabás Dóra Törekvés

 

A felsorolt versenyzők  ...

olvass tovább

Sport XXI Tőr Edzőtábor 2016. 04. 01-03.

Sport XXI tőr edzőtábor résztvevők és program.

olvass tovább

Sport XXI. tőr edzőtábor – Kunszentmiklós

SPORT XXI TŐR REMÉNYSÉG EDZŐTÁBOR KUNSZENTMIKLÓS 2016

olvass tovább

ORSZÁGOS SULI VÍVÓTALÁLKOZÓ 2016.

Tisztelt Szakosztályvezető sporttársak!

Tisztelt Iskolaigazgatók!

A 2016. február 6-ai tájékoztató levelemben ígért részletes tájékoztatót a programmal kapcsolatosan alább olvashatják...

olvass tovább