Hír

Sulivívó Diákolimpia B - eredmények

  • 2018.04.16

A vasárnapi napon 28 versenyszámban avattunk bajnokot, illetve adtunk át érmeket, kupákat a dobogósoknak, helyezetteknek.


A döntők eredményei:

Férfi   kard I. korcsoport




1. BALLA  Zsombor ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
2. FODOR  Bendegúz AQIUNCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA
3. PETŐ  Olivér AQIUNCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA








Férfi kard II.   korcsoport




1. SZEREDY  Huba  TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
2. BÍRÓ  Levente  SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA 
3. KELEMEN  Domonkos  BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
3. MESS  Milán  GAZDAGRÉT - TÖRÖKUGRATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
5. BARÁZ  Kornél  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
6. PERESZLÉNYI  Tamás  ÚJPESTI BAJZA JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA 
7. OLTVAI  Márton  KELENVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
8. DROBNI  Botond  BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS   ISKOLA 




Férfi kard III.   korcsoport




1. PÉCH  Kornél  PIARISTA GIMNÁZIUM 
2. VARVASOVSZKY  Bálint  DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM 
3. LUKÁTS  Márk  BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA   ÉS GIMNÁZIUM 
3. TÉRINGER  Dániel  GYŐRI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
5. SZILÁRD  Szabolcs  HUNYADI JÁNOS ÉNEK-ZENEI, NYELVI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
6. GULYÁS  Nimród  VÁCI ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA 
7. KRAMLIK  Péter István  NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLT. ISK. 
8. GÁBOR  Gergely Lajos  KESJÁR CSABA ÁLTALÁNOS ISKOLA 




Férfi kard IV.   korcsoport




1. GERI  Kolos György  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
2. LINDGREN  Axel Viktor  BUDAPEST XVI. KERÜLETI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
3. FEHÉR  Norbert  ÓBUDAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ   MŰVÉSZETI ISKOLA 
3. PRÁVICS  Roland  BUDAPEST XVI. KERÜLETI MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
5. BARANKAI  Márton  ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
6. SZILIKA  Domonkos József  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
7. CSERJÉS  Bence Attila  FARKASRÉTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
8. ROSTÁS  Ádám  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 




Férfi kard V.   korcsoport




1. MACSEK  Bálint Máté  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
2. GOLARITS  Kristóf  SZENT MARGIT GIMNÁZIUM 
3. KRÚDY  Kristóf György  PIARISTA GIMNÁZIUM 
3. LUKÁCS  András  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
5. PÖRCZI  Marcell  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 




Férfi kard VI.   korcsoport




1. ZÁHONYI  Bálint  BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM 
2. BAKSZA  Dávid  VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS   GIMNÁZIUMA 
3. KOKAVECZ  Ádám László  VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS   GIMNÁZIUMA 
3. POTHOROCZKI  Balázs  VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS   GIMNÁZIUMA 




Női kard I.   korcsoport




1.FARKAS Zita AQIUNCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.BARDI Luca Julianna AQIUNCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA




Női kard II.   korcsoport




1. SUHAJDA  Zsófia  SZIGETSZENTMIKLÓSI ÁDÁM JENŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
2. FELFÖLDI  Szonja Viktória  BUDAPEST VI. KERÜLETI DERKOVITS GYULA ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
3. CSENDES  Petra Zsófia  BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA   ÉS GIMNÁZIUM 
3. LIZÁK  Fanni  DEBRECENI LILLA TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
5. TŐZSÉR  Hedvig  ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
6. MOTIKA  Dóra Dalma  RITSMANN PÁL NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
7. KOMÁROMI  Kiara Ágnes  ZIMÁNDY IGNÁC ÁLTALÁNOS ISKOLA 
8. LIK-BEJÓ  Flóra  ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS   ISKOLA 




Női kard III.   korcsoport




1.SZÉVER Szonja  BUDAPEST XVI. KERÜLETI BATTHYÁNY ILONA ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
2.KULCSCÁR Anna  BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA   ÉS GIMNÁZIUM 
3.HÁRS Lea Alexandra OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAI ISKOLA
3.RIESZ Júlia  ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
5.GYURCSÁNYI Anita Henriett KESJÁR CSABA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6.KOVÁCS Hanga  BUDAPEST XVI. KERÜLETI BATTHYÁNY ILONA ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
7.NIESZ Viktória AQIUNCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA
8.KŐRÖSI Anna BUDAÖRSI 1.SZÁMÚ ÁLTALÁNOS ISKOLA




Női kard IV.   korcsoport




1.HODOS Anna ÓBUDAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ   MŰVÉSZETI ISKOLA
2.AGÓCS Dorottya ÓBUDAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ   MŰVÉSZETI ISKOLA
3.GERSE Míra GÖDI NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI   ISKOLA
3.POPOVICS Anna Szonja BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM
5.SÓS Veronika Zóra ÓBUDAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ   MŰVÉSZETI ISKOLA




Női kard V.   korcsoport




1.RIZICSKA Réka  BUDAPESTI ZSIDÓ HITKÖZSÉG SCHEIBER SÁNDOR GIMNÁZIUM,   ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM 
2.SZALKAY Márta  LÓNYAY UTCAI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
3.MAGYAROS Réka PIARISTA GIMNÁZIUM   ÉS KOLLÉGIUM
3.PAP Gréta PIARISTA GIMNÁZIUM   ÉS KOLLÉGIUM
5.MARISZKI Vivien PIARISTA GIMNÁZIUM   ÉS KOLLÉGIUM




Női kard VI.   korcsoport




1. NAGY  Brigitta  MAGISZTER ALAPÍTVÁNYI ÓVODA ÁLT ISK SZAKISKOLA ÉS   GIMN. 
2. FRITZ  Petra  ÁRPÁD-HÁZI SZT ERZSÉBET GIMNÁZIUM 
3. HALÁSZ  Hanna  PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM 
3. SZÁNTAY  Anna Luca  JÓZSEF ATTILA GIMN ÉS KÖZGAZD. SZAKGIMN. 
5. IGNÁCZ  Rebeka  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUM 
6. DZSUPIN  Panna  FM KÖZÉP MO AGRÁR SZAKK. KP. BERCSÉNYI MIKLÓS   SZAKGIMNÁZIUM 
7. BECSE  Vanessza  ÁRPÁD-HÁZI SZT ERZSÉBET GIMNÁZIUM 
8. PERLAKI  Dorottya  SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMNÁZIUM 




Férfi tőr I.   korcsoport 




1.DÉKÁNYBotondNÉMETH LÁSZLÓ GIMNÁZIUM ÁLT. ISK. 
2.FEJESÁdám DominikHÓDMEZÕVÁSÁRHELYI VARGA TAMÁS ÁLT. ISK. 




Férfi tőr II.   korcsoport 




1.HAMZIBalázsVAJDA PÉTER ÉNEK-ZENEI ÁLT. ÉS SPORTISK. 
2.ÚJFÖLDIFilip JoshuaBORNEMISSZA PÉTER GIMN. ÁLT. ISK.
3.BAMBUKBálintMOCSÁRY ANTAL ÁLT. ISK. ÉS AMI 




Férfi tőr III.   korcsoport 




1.Ó-NAGY Bertalan Imre GÖDÖLLÕI ERKEL FERENC ÁLT. ISK.
2.MADÁR AttilaBP. XXIII. KER. TÖRÖK FLÓRIS ÁLT. ISK.




Férfi tőr IV.   korcsoport 




1.GECSEGBenceMINDSZENTY JÓZSEF ÁLT. ISK., GIM. ÉS KOLL. 




Férfi tőr V.   korcsoport 




1.HORVÁTHLászló György PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
2.BURESAndrásPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
3.GYENESE MátyásPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
3.SZÍBenedekPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
5.MAGYARKristóf IstvánPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
6.HORVÁTHKornél ÁdámPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
7.TUBA BalázsPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
8.WERNERFülöp PéterPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM




Férfi tőr VI.   korcsoport 




1.SÖTÉTÁronPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM
2.SIPOSTamásPANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM




Női tőr I.   korcsoport 




1.VARGAZselyke FruzsinaÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLT. ISK.




Női tőr II.   korcsoport 




1.SÓSGréta ErzsébetHÓDMEZÕVÁSÁRHELYI VARGA TAMÁS ÁLT. ISK. 
2.HORVÁTHZsófiaHÓDMEZÕVÁSÁRHELYI VARGA TAMÁS ÁLT. ISK. 
3.TÓTH-PAYET LujzaMINDSZENTY JÓZSEF ÁLT. ISK. GIMN. ÉS KOLL.      




Női tőr III.   korcsoport 




1.KREISCHNatasaBP. IX. KER. WEÖRES SÁ NDOR ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
2.GYALUSVeronikaBP. IX. KER. KOSZTOLÁNYI DEZSÕ ÁLT. ISK.
3.BENKOVICSLaraBP. IX. KER. SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
3.TOLNAIHanna LiliánaÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA




Női tőr IV.   korcsoport 




1.TÓTH-PAYET ElisabethEÖTVÖS JÓZSEF ÉS LISZT FERENC ÁLT. ISK. ZALAEGERSZEG
2.HOHLZsófiaÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMN. ÓVODA ÉS ÁLT. ISK ESZTERGOM
3.BARANYAISára EszterKARDOS ISTVÁN ÁLT. ISK. GIMN. ÉS SZAKGIMN. SZIGETSZENTMIKLÓS
3.BENKOVICSAnettBP. IX. KER. SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISK. ÉS GIMN. BUDAPEST




Női tőr V.   korcsoport 




1.MATYOVSZKYBorkaZALAEGERSZEGI KÖLCSEY FERENC GIMN.




Férfi párbajtőr I.   korcsoport




1. CSERMÁK  Gergely  MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
2. BÁNHIDY  Albert Kolos  MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
3. DÉKÁNY  Patrik  TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   GIMNÁZIUM 
3. VERECZKEI  Csongor  SZOLNOKI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   NÉPTÁNC ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
5. BÉKEFI  László  DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
6. CSIBRÁNY  Tamás  SZOLNOKI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
7. VÖRÖS  Róbert  DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
8. BORBÉLY  Levente Sándor  LAKY ILONKA ÁLTALÁNOS ISKOLA 




Férfi párbajtőr II.   korcsoport




1. PAPP  Áron  KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
2. VÖRÖS  Rudolf  DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
3. SZABÓ  -Vukov Levente  VESZPRÉMI DEÁK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA 
3. TÓTH  Dániel  HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI LISZT FERENC ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
5. BUDAI  Benedek  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
6. MOLNÁR  Marcell  ALBERTFALVI DON BOSCO KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   ÓVODA 
7. HAAS  Dávid Viktor  DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
8. NAGY  Máté  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS   ISKOLA 




Férfi párbajtőr III.   korcsoport




1. SÜLI  Ádám  DOMASZÉKI BÁLINT SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ   MŰVÉSZETI ISKOLA 
2. LISCHKA  Áron  SAVIO SZENT DOMONKOS KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS   ÓVODA 
3. MONOCZKI  Máté  SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM JUHÁSZ GYULA GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS   ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA, NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODÁJA 
3. SCHMIT  Domonkos  GYŐRI MÉNFŐCSANAKI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
5. ZÉKÁNY  Brunó  ÚJLAK UTCAI ÁLTALÁNOS, NÉMET NEMZETISÉGI ÉS MAGYAR-ANGOL   KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ISKOLA 
6. MÉSZÁROS  György Ipoly  PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA,   ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM 
7. CSESZKÓ  Levente  SALGÓTARJÁNI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM 
8. KETLER-VÁRKONYI  Róbert  JÓZSEF NÁDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI   ISKOLA (ÖKO ISKOLA) 




Férfi párbajtőr IV.   korcsoport




1. SZABÓ  Jónás  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
2. HALÁSZ  Bende  GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA 
3. ELEK  Márton  BUDAPEST IX. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS   ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
3. KISS  Domonkos  CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
5. SCHUNDER  Balázs  GYŐRI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA 
6. OROSZ  Nándor  SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA 
7. HALÁSZ  Norman  BUDAPEST XIII. KERÜLETI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS   ISKOLA 
8. PACSAY  Benjámin  BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ   MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA 
Férfi   párbajtőr V. korcsoport





1. IVÁNCSICS  Ágoston Márton  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
2. SZILÁGYI  Bulcsú Gyula  FRÁTER GYÖRGY KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
3. LENKOVICS  Ákos  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA 
3. SZŐCS  Marcell  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
5. LENKOVICS  András  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA 
6. KOMÁROMI  Csaba  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA 
7. BARNA  Viktor  HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI SZC POLLÁK ANTAL SZAKGIMNÁZIUMA ÉS   SZAKKÖZÉPISKOLÁJA 
8. KOVÁCS  Bence  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA 




Férfi párbajtőr VI.   korcsoport




1. ÜRGE  Kristóf  PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM   ÉS SZAKKOLLÉGIUM 
2. RÁBAI  Barna  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA 
3. GELLAI  Gergely Márk  ÚJPESTI BRÓDY IMRE GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
3. MÓZER  Tibor  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA 
5. SZŐKE  Maximo Pablo  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM 




Női párbajtőr I.   korcsoport




1. RABÓCZKI  Tekla  FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT ISK 
2. SAMU  Lilla  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 
3. KOROM-VELLÁS  Helka Ilona  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 
3. UHLJÁR  Dorottya  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 
5. TAKÓ  Regina  SZEGŐ GÁBOR ÁLT. ISK. 
6. ŐSZ  Liza Karolina  BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLT. ISK 
7. NYÁRI  Boróka Johanna  CISZTERCI SZENT MARGIT ÓV. ÁLT. ISK 
8. SOÓS  Ilona  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 




Női párbajtőr II.   korcsoport




1. POGÁNY  Emma Flóra  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 
2. HAKLITS  Hanga Hanna  ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLT ISK 
3. FEGYVERES  Rebeka Zoé  MINDSZENTY JÓZSEF ÁLT ISK 
3. HERCZOGH  Emma  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZ. NYELVI ÁLT ISK. 
5. SZABÓ  Emma  BOCSKAI ISTVÁN ÁLT ISK 
6. BÁNHIDY  Klára Izabella  MINDSZENTY JÓZSEF ÁLT ISK 
7. KRISTON  Emma  FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT ISK 
8. KOVÁCS  Petra  SZÉCHENYI KRT-I SPORTISKOLAI ÁLT ISK 




Női párbajtőr III.   korcsoport




1. BIRKÁS  Lili  VADRÓZSA WALDORF ÁLT ISK 
2. KISS  Sára  KAZINCZY FERENC GIMN. ÉS KOLL. 
3. SELMECI  Bernadett  ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT ISK 
3. SOÓS  Anna  KAZINCZY FERENC GIMN. ÉS KOLL. 
5. KULCSAI  Lili  SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK ÁLT ISK 
6. VARGA  Dorottya Lili  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLT   ISK 
7. NAGY  Evelin  SZT MIHÁLY GÖRÖG KAT. ÓVODA ÉS ÁLT ISK 
8. BOZSÉR  Laura  SZŐNYI BENJÁMIN REFORMÁTUS ÁLT ISK 




Női párbajtőr IV.   korcsoport




1. PAKAI  Patrícia  MAGISZTER ALAPÍTVÁNYI ÓV, ÁLT ISK, GIMN ÉS SZAK   ISK 
2. EGRI  Julianna  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 
3. BORKA  Dóra  VAJDA PÉTER ÉNEK-ZENEI ÁLT ÉS SPORT ISK 
3. TAMÁS  Réka  SZTE GYAKORLÓ GIMN ÉS ÁLT ISK 
5. LAKATOS  Léna  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZ NYELV ÁLT ISK 
6. FÜHRINGER  Anna  BP XVII KER. KOSSUTH LAJOS ÁLT ISK 
7. POGÁNY  Rebeka Tímea  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK 
8. HORVÁTH  Hanna  RÓKUSI ÁLT ISK 




Női párbajtőr V.   korcsoport




1. MIKESY  Mária  ESZTERGOMI DOBÓ KATALIN GIMN 
2. CSENKI  Kata  SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMN 
3. PLANGÁR  Kiara Júlia  KARDOS ISTVÁN ÁLT ISK ÉS GIMN 
3. VAJDA  Villő  SZEGEDI DEÁK FERENC GIMN 
5. VÁMOS  Panna Léna  MEZŐBERÉNYI PETŐFI SÁNDOR EVANG. ÁLT ISK ÉS GIMN 
6. HANGODI  Nóra  VERSEGHY FERENC GIMNÁZIUM SZOLNOK 
7. KÁNNÁR  Kata  ÚJPESTI KÖNYVES KÁLMÁN GIMNÁZIUM 
8. SZŐLLŐSI  Borbála Judit  SZENTENDREI MÓRICZ ZSIGMOND GIMNÁZIUM 




Női párbajtőr VI.   korcsoport




1. NAGY  Brigitta  MAGISZTER ALAPÍTVÁNYI ÓVODA ÁLT ISK SZAKISKOLA ÉS   GIMN. 
2. FRITZ  Petra  ÁRPÁD-HÁZI SZT ERZSÉBET GIMNÁZIUM 
3. HALÁSZ  Hanna  PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM 
3. SZÁNTAY  Anna Luca  JÓZSEF ATTILA GIMN ÉS KÖZGAZD. SZAKGIMN. 
5. IGNÁCZ  Rebeka  CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUM 
6. DZSUPIN  Panna  FM KÖZÉP MO AGRÁR SZAKK. KP. BERCSÉNYI MIKLÓS   SZAKGIMNÁZIUM 
7. BECSE  Vanessza  ÁRPÁD-HÁZI SZT ERZSÉBET GIMNÁZIUM 
8. PERLAKI  Dorottya  SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMNÁZIUM 




További híreink

Aktuális

Rabb Krisztián után Pusztai Liza is aranyérmet nyert a Buenos Aires-i ifjúsági olimpián! Liza a döntőben 15:9-re verte a mexikói Botellót. Gratulálunk neki és mestereinek! Ezzel egyedül Magyarország szerzett két aranyat az ifi olimpia vívóversenyein!

Eseménynaptár

X