Hír

Vidéki bajnoki aranyak kadet párbajtőrben

• 2019.11.02

Száz fölötti mezőnyök, nagy versenyek! A kadet párbajtőr országos bajnokság egyéni versenyét a férfiaknál a fehérvári Kovács Gergely, a nőknél a debreceni Kálmán Gyöngyvér nyerte, gratulálunk!

Eredmények. Kadet férfi párbajtőr egyéni országos bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 121 induló. Végeredmény: 1. Kovács Gergely (Alba Regia, edző: Kovács László), 2. Kó Benedek (BVSC), 3. Gutierrez-Sarabia Nicholas (Vasas) és Lenkei Soma (AVA), 5. Somody Soma (MTK), 6. Hirtling Márton (Honvéd), 7. Horváth Ádám (Óbuda), 8. Kemecsei Kornél (Győr). A döntőben: Kovács-Kó 15:10.

Kadet női párbajtőr egyéni országos bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 104 induló. Végeredmény: 1. Kálmán Gyöngyvér (Interfencing Debrecen, edző: Alexander Nyisztor), 2. Balogh Bella (Vasas), 3. Gálfalvy Réka (Vasas) és Pátri Maja (Balaton), 5. Wimmer Dorina (MTK), 6. Demeter Diána (BVSC) és Majcher Emese (BVSC), 8. Miklós Fanni (Pécs). A döntőben: Kálmán-Balogh 15:10.