A vasutasoké a csapatarany

dec 16, 2017 | Archív

A BVSC férfi kardcsapata nyerte az országos junior bajnokságot, miután a döntőben legyőzte az UTE-t. A kadet tőr Mk-fordulót a férfiaknál Szemes Gergő, a nőknél Horváth Lilla nyerte.

Eredmények. Junior férfi kardcsapat bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 11 induló. Végeredmény: 1. BVSC (Frőhlich Bálint, Nagy Martin, Rabinowitz Benjámin, Urbán Tamás, edzők: Bódy Benjámin, Bódy István, Varga József), 2. UTE, 3. TFSE, 4. Vasas, 5. KVSE, 6. GEAC, 7. Nagykanizsa, 8. Vasas 2.. A döntőben: BVSC-UTE 45:34.

Kadet férfi tőr Magyar Kupa, 2. forduló, Törekvés vívóterem, 44 induló. Végeredmény: 1. Szemes Gergő (FTC, edző: Szabó István), 2. Horváth Soma (Gyula), 3. Nagy Szilárd (Törekvés) és Szántay Benedek (Honvéd), 5. Suha Ádám (FTC), 6. Molnár Martin (MTK), Rais Krisztián (Törekvés), 8. Kralik (szlovák). A döntőben: Szemes-Horváth 15:13.

Kadet női tőr Magyar Kupa, 2. forduló, Törekvés vívóterem, 49 induló. Végeredmény: 1. Horváth Lilla (Honvéd, edző: Kiss Tibor), 2. Udvardi (szlovák), 3. Zászkaliczky Piroska (GEAC) és Zsoldosi Karolina (FTC), 5. Máté Anna (MTK), 6. Fekete Hanga (FTC), 7. Wolf Eszter (Csomorkány), 8. Sofran (romániai). A döntőben: Horváth-Udvardi 15:6.

BANNER 341X200