A Diákolimpia valamennyi dobogósa

máj 16, 2023 | Hírek

Egy helyen a négy napon át zajló Diákolimpia valamennyi eredménye. Gratulálunk a versenyzőknek, edzőknek és szülőknek. Jövőre ismét találkozunk, köszönjük a részvételt mindenkinek!

Eredmények. Diákolimpia, BOK Csarnok. Férfi kard egyéni, A kategória, 2. korcsoport: 1. Decsi Hunor (Táncsics), 2. Koren Mihály (Baár-Madas), 3. Erős Ágost (Fót) és Markos Norbert (Herman). 

Férfi kard egyéni, A kategória, 3. korcsoport: 1. Bóday Domonkos (Toldy), 2. Marosi Zsombor (Trefort), 3. Garcia-Megyesi Javier (Táncsics) és Sziládi-Losteiner Áron (Érd).

Férfi kard egyéni, A kategória, 4. korcsoport: 1. Szeredy Huba (Creascola), 2. Rátóczi Hunor (Kolozsvár utcai), 3. Módos Ferenc (Szent Gellért) és Szepesi Vince (Kölcsey).

Férfi kard egyéni, A kategória, 5. korcsoport: 1. Csoba Botond (József Attila), 2. Czégény Kornél (Hunfalvy János), 3. Kovács Lőrinc (Városmajor) és Kürtösi Zsigmond (Bolyai János).

Férfi kard egyéni, A kategória, 6 korcsoport: 1. Sápi Vince (Debreceni Református), 2. Kaiser Móric (Petrik Lajos), 3. Cserjés Buda (József Attila) és Cserveny Bálint (Corvin Mátyás). 

Férfi kard egyéni, B kategória, 1. korcsoport: 1. Patócs-Baj Vince (Ádám Jenő), 2. Dér Vince (Kesjár Csaba), 3. Rizo-Kenderi Gábor (II. Rákóczi Ferenc) és Schüller Dávid (Heltai Gáspár).

Férfi kard egyéni, B kategória, 2. korcsoport: 1. Juhász Ábel (Szent Gellért), 2. Dancsok Levente (Táncsics Mihály), 3. Deák-Molnár Mihály (Gyertyánffy István) és Lontay Szabolcs (Népi Szent Fülöp).

Férfi kard egyéni, B kategória, 3. korcsoport: 1. Balogh Lázár (Sashalmi Waldorf), 2. Varga Teodor (Ádám Jenő), 3. Rákos Ábel (Fóti Waldorf) és Serlegi Bálint (Hajós Alfréd).

Férfi kard egyéni, B kategória, 4. korcsoport: 1. Zalán Benedek (Deák téri Evangélikus), 2. Fazekas Márk (Pannonhalmi Bencés), 3. Epres Márton (Diákszempont) és Nényei Balázs (Pannonhalmi Bencés).

Férfi kard egyéni, B kategória, 5. korcsoport: 1. Pölczman Dávid (Dunakeszi Radnóti Miklós), 2. Barabás Viktor (Pannonhalmi Bencés), 3. Gocz Botond (Budapesti Gépészeti Szc) és Pusztai Zsombor (Pannonhalmi Bencés).

Férfi kard egyéni, B kategória, 6. korcsoport: 1. Oláh Dániel (Soproni Széchenyi István), 2. Vigh Barnabás (Páduai Szent Antal), 3. Kelemen Dávid (Soproni Széchenyi István) és Kónya Máté (Soproni Széchenyi István).

Férfi kardcsapat, 2. korcsoport: 1. Táncsics Mihály, 2. Veszprémi Dózsa György.

Férfi kardcsapat, 3. korcsoport: 1. Premontrei Szent Norbert, 2. Hermann Ottó, 3. Hunyadi János Evangélikus.

Férfi kardcsapat, 4. korcsoport: 1. Aquincum angol-magyar, 2. Lemhényi Dezső, 3. Piarista Iskola. 

Férfi kardcsapat, 5. korcsoport: 1. Városmajori Gimnázium, 2. Batthyány Lajos, 3. Váci Boronkay György.

Férfi kardcsapat, 6. korcsoport: 1. Csik Ferenc, 2. Corvin Mátyás, 3. Petrik Lajos. 

Női kard egyéni, A kategória, 2. korcsoport: 1. Kun Bora (Népi Szent Fülöp), 2. Niklesz Sára (Zrínyi Miklós-Bolyai János)

Női kard egyéni, A kategória, 3. korcsoport: 1. Deák-Molnár Dóra (Gyertyánffy István), 2. Decsi Linda (Lemhényi Dezső), 3. Bagdi Panna (Baár-Madas Református) és Hegedűs Alíz (Szigetszentmiklósi Bíró Lajos).

Női kard egyéni, A kategória, 4. korcsoport: 1. Bácskai Kincső (Premontrei Szent Norbert), 2. Rácz Brigitta (Batthyány Ilona), 3. Berecz Dóra (Bálint Márton) és Imre Dóra (Gödöllői Református)

Női kard egyéni, A kategória, 5. korcsoport: 1. Kis Abigél (Debreceni Református), 2. Ocskó Liliána (Árpád-házi Szent Erzsébet), 3. Gömöri Gréta (Xantus János) és Nagy Eszter (Veres Pálné).

Női kard egyéni, A kategória, 6. korcsoport: 1. Nagy Anna (Veres Pálné), 2. Szanikszló Dorottya (Hajdúdorogi Metropolitai), 3. Halász Panna (Nyíregyházi Krúdy Gyula) és Nyulasi Emma (Szent István).

Női kard egyéni, B kategória, 1. korcsoport: 1. Erős Abigél (Fóti Szabad Waldorf), 2. Horváth Zoé (Szent István magyar-angol), 3. Gyenese Mia (Bálint Márton) és Kiss-Karasszon Gréta (Talento-ház).

Női kard egyéni, B kategória, 2. korcsoport: 1. Heinrich Gréta (Piliscsabai Jókai Mór), 2. Marx Veronika (Deák téri evangélikus), 3. Lenne Korina (Aquincum angol-magyar) és Ország Lea (Újlak utcai Általános).

Női kard egyéni, B kategória, 3. korcsoport: 1. Dombai Lilla (Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér), 2. Tímár Anna (Lemhényi Dezső), 3. Koroncai Zorka (Hermann Ottó) és Tóth Léna (Bleyer Jakab)

Női kard egyéni, B kategória, 4. korcsoport: 1. Prohászka Borbála (Ciszterci Szent Imre), 2. Lenne Bianka (Aquincum angol-magyar), 3. Bakajsza Borbála (Göllner Mária) és Rómer Nóra (Nemzeti Ménesbirtok)

Női kard egyéni, B kategória, 5. korcsoport: 1. Pusztai Rebeka (Apáczai Csere János), 2. Csécsei Bianka (Innovatív Iskola), 3. Komócsin Zsófia (Debreceni Kossuth Lajos) és Ötvös Pálma (Debreceni Kossuth Lajos).

Női kard egyéni, B kategória, 6. korcsoport: 1. Bocskai Renáta (Bláthy Ottó Titusz), 2. Szűcs Ildikó (Nemzeti Ménesbirtok), 3. Balog Zsófi (Nemzeti Ménesbirtok) és Szabó Laura (Berzsenyi Dániel).

Női kardcsapat, 2. korcsoport: 1. Veszprémi Dózsa György.

Női kardcsapat, 3. korcsoport: 1. Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor.

Női kardcsapat, 4. korcsoport: 1. Szerb Antal Gimnázium, 2. Gödöllői Török Ignác, 3. Nyíregyházi Eötvös József.

Női kardcsapat, 5. korcsoport: 1. Petrik Lajos, 2. Debreceni Kossuth Lajos.

Női kardcsapat, 6. korcsoport: 1. Veres Pálné, 2. Dunakeszi Radnóti Miklós.

Férfi párbajtőr egyéni, A kategória, 1. korcsoport: 1. Pernyész Fülöp (Szent Angéla ferences), 2. Suhajda Benedek (Békéscsabai Kazinczy Ferenc), 3. Kelemen Tormás Zoárd (Gregor József) és Paragi Gergely (Maglódi Vermesy Péter).

Férfi párbajtőr egyéni, A kategória, 2. korcsoport: 1. Zoboki Nándor (Szent István magyar-angol), 2. Kardos Gergely (Magyar-kínai két tanítási nyelvű), 3. Farkas Emil (Piliscsabai Palánta) és Tóth-Soma Govinda (Fodros).

Férfi párbajtőr egyéni, A kategória, 3. korcsoport: 1. Borka Hunor (SZTE Gyakorló), 2. Timár Péter (Hermann Ottó), 3. Borbély Levente (Laky Ilonka) és Wentzel Edmond (Újlak utcai).

Férfi párbajtőr egyéni, A kategória, 4. korcsoport: 1. Petrovszki Áron (Lencsési általános), 2. Tóth Koppány (Tamási Áron), 3. Farkas Bence (Óbudai gimnázium) és Kiss Donát (Balassi Bálint).

Férfi párbajtőr egyéni, A kategória, 5. korcsoport: 1. Keresztes Ádám (Eötvös József), 2. Kelemen Boldizsár (Csillagberek Waldorf), 3. Bognár Barna (Bolyai János) és Gálik Balázs (Gustave Eiffel).

Férfi párbajtőr egyéni, A kategória, 6. korcsoport: 1. Xue Fu (Szent István), 2. Veres Máté (Érdi Vörösmarty Mihály), 3. Kerényi Gábor (Bessenyei György) és Kovács Dominik (Budapesti  Műszaki).

Férfi párbajtőr egyéni, B kategória, 1. korcsoport: 1. Bánki Kristóf (Gyermekek Háza), 2. Paragi Gergely (Maglódi Vermesy Péter), 3. Patkó Levente (Szent Imre római katolikus) és Tatár Dániel (Dr. Béres József).

Férfi párbajtőr egyéni, B kategória, 2. korcsoport: 1. Tasnádi Levente (Solymári Hunyadi Mátyás), 2. Mónos Miklós (Ciszterci Szent István), 3. Budai Albert (Kiss Bálint református) és Párdutz Árpád (SZTE Juhász Gyula).

Férfi párbajtőr egyéni, B kategória, 3. korcsoport: 1. Varró-Farkas Levente (Diadal úti általános), 2. Mitró Milán (Karinthy Frigyes magyar-angol), 3. Kántor Benedek (Fényi Gyula jezsuita) és Marton Tamás (Karinthy Frigyes magyar-angol).

Férfi párbajtőr egyéni, B kategória, 4. korcsoport: 1. Kotov Dániel (Diadal úti általános), 2. Kovács Péter (Kecskeméti Vásárhelyi Pál), 3. Greguss Illés (Szent József iskola) és Kovács Kevin (BG Pesterzsébeti).

Férfi párbajtőr egyéni, B kategória, 5. korcsoport: 1. Tölgyesi Márton (Pannonhalmi Bencés), 2. Podlipnik Ádám (Győri Jedlik Ányos), 3. Juhász Tamás (Újlak utcai iskola) és Kuthy Levente (Pannonhalmi Bencés).

Férfi párbajtőr egyéni, B kategória, 6. korcsoport: 1. Újvári Attila (Debreceni Mechwart András), 2. Dudás Ákos (Ciszterci Nagy Lajos), 3. Kohut Márk (Kecskeméti Katona József) és Nagy Bertalan (Prohászka Ottokár Orsolyita).

Férfi párbajtőrcsapat, 2. korcsoport: 1. Tapolcai Bárdos Lajos, 2. Újbudai Bocskai István B, 3 . Dr. Béres József.

Férfi párbajtőrcsapat, 3. korcsoport: 1. Magyar-kínai két tanítási nyelvű, 2. Békéscsabai Kazinczy Ferenc, 3. Szent István magyar-angol.

Férfi párbajtőrcsapat, 4. korcsoport: 1. Óbudai gimnázium, 2. Balassi Bálint, 3. Mindszenty József katolikus.

Férfi párbajtőrcsapat, 5. korcsoport: 1. PTE Gyakorló, 2. Szent István, 3. Ciszterci Nagy Lajos.

Férfi párbajtőrcsapat, 6. korcsoport: 1. Miskolci Hermann Ottó, 2. Radnóti Miklós, 3. Kölcsey Ferenc.

Női párbajtőr egyéni, A kategória, 2. korcsoport: 1. Pluhár Lizett (Gregor József), 2. Cserháti Emese (Fabricius József), 3. Bajor Lia (Esztergomi József Attila) és Paukó Villő (Súri Arany János).

Női párbajtőr egyéni, A kategória, 3. korcsoport: 1. Huczek Hanna (Széchenyi körúti iskola), 2. Somogyi Alíz, 3. Korom-Vellás Helka (Gödöllői Damjanich János) és Takács Laura (Hajós Alfréd).

Női párbajtőr egyéni, A kategória, 4. korcsoport: 1. Zlota Emma (Veres Pálné), 2. Terhes Hanna (Fényi Gyula jezsuita), 3. Papp-Szilágyi Luca (Budapest-Fasori evangélikus) és Rónaszéki Izabella (Radnóti Miklós).

Női párbajtőr egyéni, A kategória, 5. korcsoport: 1. Nagy Emma (Földes Ferenc), 2. Nagy Blanka (Debreceni Kossuth Lajos), 3. Buczkó Gréta (Varga Katalin) és Kozma Laura (Miskolci Hermann Ottó).

Női párbajtőr egyéni, A kategória, 6. korcsoport: 1. Marschall Réka (Kovács Pál baptista), 2. Kálmán Zille (Debreceni Fazekas Mihály), 3. Imre Luca (Ciszterci Nagy Lajos) és Szakmáry Janka (Gödöllői Török Ignác).

Női párbajtőr egyéni, B kategória, 1. korcsoport: 1. Kerti-Tóth Abigél (Újbudai Bocskai István), 2. Partali Panni (Kőkúti általános), 3. Nagy Anna (Mindszenty József katolikus) és Széles-Budai Kincső (Bábolnai Általános Iskola).

Női párbajtőr egyéni, B kategória, 2. korcsoport: 1. Xu Ruitong (Szemere Bertalan), 2. Somfai Bodza (Dunakeszi Szant István), 3. Juhász Lili (Bábolnai általános) és Toplenszki Zsófia (Miskolci Herman Ottó).

Női párbajtőr egyéni, B kategória, 3. korcsoport: 1. Plébán Virág (Diósgyőri Nagy Lajos Király), 2. Kiss Virág (Premontrei Szent Norbert), 3. Apkó Julianna (Balassi Bálint Gimnázium) és Tóth Luca (Miskolci Herman Ottó).

Női párbajtőr egyéni, B kategória, 4. korcsoport: 1. Lőrincz Emese (Balassi Bálint Gimnázium), 2. Káldy Petra (Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc), 3. Mihálka Alícia (Szárcsa általános) és Tóth-Oborni Dorottya (Albertfalvi Don Bosco katolikus).

Női párbajtőr egyéni, B kategória, 5. korcsoport: 1. Kiss Sára (Kazinczy Ferenc), 2. Káldy Laura (Révai Miklós), 3. Géczi Ágnes (Prohászka Ottokár orsolyita) és Harminc Sára (Ciszterci Nagy Lajos).

Női párbajtőr egyéni, B kategória, 6. korcsoport: 1. Turi Vivien (Eötvös József), 2. Varsó Orsolya (Horváth Mihály), 3. Kormány Boglárka (Derecskei I. Rákóczi György).

Női párbajtőrcsapat, 2. korcsoport: 1. Aszári Jászai Mari, 2. Bábolnai általános, 3. Diadal úti általános.

Női párbajtőrcsapat, 3. korcsoport: 1. Móri Radnóti Miklós, 2. Újbudai Bocskai István.

Női párbajtőrcsapat, 4. korcsoport: 1. Hajós Alfréd magyar-német, 2. Szent István, 3. Fabricius József.

Női párbajtőrcsapat, 5. korcsoport: 1. Debreceni Kossuth Lajos, 2. Keszthelyi Vajda János, 3. Czuczor Gergely bencés.

Női párbajtőrcsapat, 6. korcsoport: 1. Ciszterci Nagy Lajos, 2. Tóth Árpád, 3. Batsányi János.

Férfi tőr egyéni, A kategória, 1. korcsoport: 1. Papp Hunor (Oladi általános), 2. Kollár Nikosz (Bocskai István református), 3. Pásztor Máté (Bocskai István református) és Timár Máté (Bocskai István református). 

Férfi tőr egyéni, A kategória, 2. korcsoport: 1. Spitz Milán (Kispesti Pannónia), 2. Pilisi Botond (Páduai Szent Antal), 3. Kosztolányi Lóránd (Kardos István) és Szilágyi Áron (Újlak utcai általános).

Férfi tőr egyéni, A kategória, 3. korcsoport: 1. Gróf Domonkos (Zalaegerszegi Dózsa György), 2. László Ábel (Jedlik Ányos), 3. Farkas Ákos (Radnóti Miklós) és Katona Hunor (Németh László).

Férfi tőr egyéni, A kategória, 4. korcsoport: 1. Bodor Áron (Kispesti Pannónia), 2. Kosztolányi Hunor (Kardos István), 3. Madura János (Nyíregyházi Krúdy Gyula) és Rózsa Csanád (Óbudai Waldorf).

Férfi tőr egyéni, A kategória, 5. korcsoport: 1. Zsögön Andor (SZTE Gyakorló), 2. Sommer Marcel (Veres Pálné), 3 Borka Márton (Fazekas Mihály) és Szabó Bálint (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós).

Férfi tőr egyéni, A kategória, 6. korcsoport: 1. Benyus András (Ward Mária Iskola), 2. Vasvári Bence (Károlyi Mihály magyar-spanyol), 3. Soós Márton (Németh László) és Tóth Barnabás (Zrínyi Miklós).

Férfi tőr egyéni, B kategória, 1. korcsoport: 1. Hermann Kolos (Páduai Szent Antal), 2. Horváth Benedek (Olcsai-Kiss Zoltán), 3. Nemes-Nagy Ákos (Piliscsabai Jókai Mór) és Papp Gergő (Zalaegerszegi Öveges József).

Férfi tőr egyéni, B kategória, 2. korcsoport: 1. Jirousek Ádám (Újlak utcai általános), 2. Grebet Spilman Oszkár (Közép-Budai Waldorf), 3. Bodnár Andor (Első óbudai német iskola) és Csonka Péter (Lónyay utcai református).

Férfi tőr egyéni, B kategória, 3. korcsoport: 1. Weisz Máté (Terézvárosi magyar-német), 2. Balázs Zoltán (Derkovits Gyula), 3. Oroszlán Zoltán (Szentgotthárdi Arany János) és Pásztor Zsigmond (Herman Ottó).

Férfi tőr egyéni, B kategória, 4. korcsoport: 1. Világi Kálmán (Pannonhalmi Bencés), 2. Mózer Milán (Nyíregyházi Krúdy Gyula), 3. Koltay Zalán (Budapest British School) és Müllner Albert (Páduai Szent Antal).

Férfi tőr egyéni, B kategória, 5. korcsoport: 1. Gyenese Jakab (Pannonhalmi Bencés), 2. Kurucz Richárd (Pannonhalmi Bencés), 3. Szalai Csongor (Pannonhalmi Bencés) és Szerencsés Ádám (Pannonhalmi Bencés). 

Férfi tőr egyéni, B kategória, 6. korcsoport: 1. Papp Csongor (Pannonhalmi Bencés), 2. Bernáth András (Pannonhalmi Bencés), 3. Gregosits Péter (Pannonhalmi Bencés).

Férfi tőrcsapat, 1. korcsoport: 1. Bocskai István református B, 2. Bocskai István református A.

Férfi tőrcsapat, 2. korcsoport: 1. Bocskai István református B, 2. Bocskai István református C, 3. Bocskai István református A.

Férfi tőrcsapat, 3. korcsoport: 1. Németh László, 2. Bocskai István református, 3. Vajda Péter.

Férfi tőrcsapat, 4. korcsoport: 1. Németh László, 2. Piarista, 3. Szegedi Radnóti Miklós.

Férfi tőrcsapat, 5. korcsoport: 1. SZTE Gyakorló, 2. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós, 3. Piarista.

Férfi tőrcsapat, 6. korcsoport: 1. Boldog Adolf Kolping, 2. Károlyi Mihály, 3. Lónyai utcai református.

Női tőr egyéni, A kategória, 1. korcsoport: 1. Danczy Brigitta (Bocskai István református), 2. Danczy Fruzsina (Bocskai István református), 3. Jákli Petra (Bocskai István református) és Márton Szofi (Bocskai István református).

Női tőr egyéni, A kategória, 2. korcsoport: 1. Radics Anna (Boldog Adolf Kolping), 2. Presinszki Sára (Kandó téri általános), 3. Biasiolo Laura (Csömöri Mátyás király) és Wéber Rhódé (Bornemissza Péter).

Női tőr egyéni, A kategória, 3. korcsoport: 1. Mészöly Regina (Bocskai István református), 2. Grósz Fióna, 3. Dankó Écska (Csanádi Árpád) és Kollár Natasa (Kőrösi Csoma Sándor).

Női tőr egyéni, A kategória, 4. korcsoport: 1. Simon Borbála (Mindszenty József), 2. Zhou Xinyao (Erzsébetvárosi magyar-angol), 3. Botos Árven (Fazekas Mihály) és Németh Emma (Fillér utcai általános).

Női tőr egyéni, A kategória, 5. korcsoport: 1. Polonyi Petra (Bocskai István református), 2. Szeverényi Sára (Apáczai Csere János), 3. Kovácsi Sára (Kőbányai Szent László) és Lajcsik Róza (Szombathelyi Nagy Lajos).

Női tőr egyéni, A kategória, 6. korcsoport: 1. Szurmai Laura (Vörösmarty Mihály), 2. Demeter Diána (Boldog Adolf Kolping), 3. Héder Hanna (Semmelweis Egyetem) és Szilasi Réka (Győri Baksa Kálmán).

Női tőr egyéni, B kategória, 1. korcsoport: 1. Balogh Dorina (Hajós Alfréd), 2. Hars Zora (Kiss Bálint református), 3. Antal Sarolta (Páduai Szent Antal).

Női tőr egyéni, B kategória, 2. korcsoport: 1. Balogh Mia (Vajda Péter), 2. Farkas Hédi (Jókai Mór református), 3. Rajcsányi Emese (Alsóerdősori Bárdos Lajos) és Robotka Luca (Kapuvár térségi iskola).

Női tőr egyéni, B kategória, 3. korcsoport: 1. Vince Zoé (Derkovits Gyula), 2. Karahuta Léna (Nyíregyházi Apáczai Csere János), 3. Korodi Hanna (Derkovits Gyula) és Zólyomi Blanka (Zalaegerszegi Petőfi Sándor)

Női tőr egyéni, B kategória, 4. korcsoport: 1. Kolozsi Emília (Szegedi Gregor József), 2. Szombathy Noémi (XIII. kerületi Számítástechnikai), 3. Anda Boglárka (Boldog Adolf Kolping) és Szabó-Mozga Molly (Nyíregyházi Apáczai Csere János).

Női tőr egyéni, B kategória, 5. korcsoport: 1. Kincses Hanna (Szegedi Radnóti Miklós), 2. Pálinkás Anna (Városmajori).

Női tőr egyéni, B kategória, 6. korcsoport: 1. Rónaszéki Zsófia (Eötvös József), 2. Pozvai Dóra (Városmajori).

Női tőrcsapat, 1. korosztály: 1. Bocskai István református D, 2. Bocskai István református C, 3. Bocskai István református A.

Női tőrcsapat, 2. korosztály: 1. Bocskai István református A, 2. Bocskai István református B.

Női tőrcsapat, 3. korosztály: 1. Bocskai István református, 2. Bethlen Gábor református.

Női tőrcsapat, 4. korosztály: 1. Németh László, 2. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós, 3. Vajda Péter.

Női tőrcsapat, 5. korosztály: 1. Kőbányai Szent László, 2. Németh László, 3. Szegedi Radnóti Miklós.

Női tőrcsapat, 6. korosztály: 1. Berzsenyi Dániel, 2. Vörösmarty Mihály. 

Kerekesszékes férfi párbajtőr: 1. Bőhm Bendegúz (Mozgásjavító), 2. Rostás Ádám (Pető Intézet), 3. Burai Krisztián (Pető Intézet) és Soós Bence (Pető Intézet).

BANNER 341X200

Kapcsolódó hírek

Nyolcaddöntőknél tartunk

Két magyar kadet tőröző, Kollár Anna és Zsögön Andor jutott el a nyolcaddöntőig a rijádi korosztályos világbajnokság második versenynapján. Következnek a junior tőrcsapatok!

Péntek, majdnem 13, és balszerencsés

A rijádi kadet és junior világbajnokság nyitónapján a junior tőrözők léptek pástra, két magyar jutott el a legjobb 32-ig. Jöhet a sikeresebb folytatás!

Minden készen áll – kezdenek a junior tőrözők

A junior férfi és női tőrözők egyéni versenyével kezdődik pénteken Rijádban a kadet és junior világbajnokság. Minden készen áll, hajrá, magyarok!

Honvédelmi Sportszövetség – Pályázati Felhívások 2024

Kiírásra kerültek a Honvédelmi Sportszövetség – a továbbiakban HS – 2024. évi pályázati felhívásai! A korábbi évek gyakorlatának megfelelően a pályázat benyújtása az online támogatáskezelő rendszerben lehetséges. Pályázati Felhívások...

Rajt Rijádban!

Két nap múlva kezdődik Szaúd-Arábiában a kadet és junior világbajnokság. Csütörtöktől a helyszínről jelentkezünk, mindenről beszámolunk. Hajrá, magyar vívás!

Élő eredmények

Közelgő események