Két érem a veterán vb újabb versenynapján!

okt 10, 2022 | Archív, Hírek

A férfi tőrcsapat (Csák Attila, Hegedűs Sándor, Lipták György, Péntek Tamás, Szabó András, Szentkirályi István) ezüst-, Gyurkán Judit bronzérmet nyert a veterán vb-n. Érmes fotók hamarosan. 
Sztárok a páston

Kapcsolódó hírek

Fióna hozta a magyar aranyat

A nőknél Grósz Fióna (Honvéd), a férfiaknál a horvát Derezic nyerte a tőrözők kadet Magyarkupa-fordulóját, egyben előválogatóját, gratulálunk!

TF-es és kertvárosi arany

A kadet kardozók Magyarkupa-fordulójában, egyben előválogatóján a férfiaknál a TFSE-s Tarpataky-Hary Botond, a nőknél a kertvárosi Szepesi Emília győzött, gratulálunk!

Itt az új FIE-naptár!

Hivatalossá vált a Nemzetközi Vívó Szövetség versenynaptára a 2026/27-es szezonra! A leglényegesebb változás, hogy gyakorlatilag nincs változás… Haza versenyeink száma viszont eggyel tovább nőtt!

IX. ORSZÁGOS SULIVÍVÓ TALÁLKOZÓ ÉS DIÁKOLIMPIA – tájékoztató, Tudáspróba menetrend és pályabeosztás

IX. ORSZÁGOS SULIVÍVÓ TALÁLKOZÓ ÉS DIÁKOLIMPIA – tájékoztató, Tudáspróba menetrend és pályabeosztás: Dokumentumok letöltése: TÁJÉKOZTATÓ MENETREND TUDÁSPRÓBA FELADATAI

Mesterek lettek!

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán, szakedző mesterképzési szakon, sikeres záróvizsgát tett öt párbajtőredzőnk, gratulálunk!

Élő eredmények

Közelgő események