Hónapok óta zárt kapuk mellett rendezzük hazánkban a vívóversenyeket, most azonban, miután a járvány ötödik hullámának leszálló ágába kerültünk, ismét lehetőség nyílik a versenyek látogatására.
A hétvégén rendezzük a párbajtőr Westend Grand Prix-t, melyre hatalmas mezőnyök gyűlnek ismét össze a BOK Csarnokban. Éppen a nagy létszám miatt a szervezők úgy döntöttek, hogy a pénteki és a szombati selejtezőnapot még zárt kapuk mellett bonyolítjuk le. Vasárnap viszont nyitunk!

Ismét lehetnek nézők vasárnap a BOK Csarnok lelátóin.
A férfi és a női 64-es főtábla versenyeit, valamint az este 6 órakor kezdődő négyes döntőket nézők mellett rendezzük, ismét várjuk a vívás kedvelőit, belépődíj nélkül látogatható lesz az esemény a BOK Csarnokban. A Westend Grand Prix további részleteiről szerdán teszünk közzé újabb információkat, a verseny péntektől vasárnapig tart. Hajrá, magyarok!

