ÚJ IDŐPONT! – Párbajtőr versenybírói képzés

okt 26, 2020 | Hírek, Párbajtőr Információk

Felhívás

Felhívás!

A Magyar Vívó Szövetség versenybíró képzést és továbbképzést indít!
Kérünk minden egyesületet, hogy 1-2 főt delegáljon minden fegyvernemi alap versenybírói képzésbe.

Párbajtőr szakágra vonatkozó tudnivalók:

A képzés és továbbképzés is 3 elméleti és 3 gyakorlati foglalkozásból, illetve vizsgából áll.

Az elméleti oktatás/konzultáció 2020.11.02. – 2021.03.31. közötti időszakban lesz (3 alkalom) a Magyar Sportok Házában (Istvánmezei út 1-3.)

A gyakorlati konzultációk a válogatott keretedzéssel egybekötött időpontban a Gerevich Aladár Sportcsarnokban (3 alkalom)

Az alapképzésben részt vevők, sikeres vizsga esetén Okleveles Versenybíró minősítést szereznek.

Az aktív versenybíróknak a 3 elméleti és 3 gyakorlati továbbképzésen/konzultáción kötelező részt venni!

Jelentkezés a versenybíró alapképzésre:

Minden olyan személy a versenybíró alapképzés résztvevője lehet, aki betöltötte 14. életévét és rendelkezik versenyzői múlttal

Jelentkezni az attila.plasztan@gmail.com e-mail címen:

a név, e-mail, telefonszám és klub magadásával lehetséges

Az első előadás/konzultáció időpontja és helyszíne:

2020.12.14. hétfő, 17:00 óra  Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok vívó terme

Előadó: Plásztán Attila (MVSZ Bírák Bizottsága elnöke)

Előadó a versenybíró továbbképzésben: Honti Kiss Dominika (FIE B vizsgás versenybíró)

Előadó a versenybíró alapképzésben: Lasztovicza Máté (FIE C vizsgás versenybíró)

A képzéssel és vizsgákkal kapcsolatos további információ az előadásokon lesz elérhető