A román szövetség meghívására utazott el a vasárnapi versenyre a magyar női tőrválogatott. A magyarok érvényesítették a papírformát, és a viágranglistán legmagasabban rangsorolt vívó, Kreiss Fanni magabiztos győzelmekkel nyerte meg a versenyt. Az ezüstérmet Pásztor Flóra szerezte meg, aki két “részszezon” után sérülésmentes és eredményes idényben bízhat. Miként kortársa, Kondricz Kata is, aki az ötödik helyen végzett. Gratulálunk a hölgyeknek és a mestereknek.
Eredmények. Női tőr egyéni szatellitverseny, Bukarest, 60 induló. Végeredmény: 1. Kreiss Fanni (edző: Kreiss Gábor), 2. Pásztor Flóra (edző: Beliczay Sándor), 3. Irem Karamete (török) és Malina Calugareanu (román), 5. Kondricz Kata (edző: Marco Goncalves). A döntőben: Kreiss-Pásztor 15:7.

