Kiemelt hírek
TF-es és kertvárosi arany

TF-es és kertvárosi arany

A kadet kardozók Magyarkupa-fordulójában, egyben előválogatóján a férfiaknál a TFSE-s Tarpataky-Hary Botond, a nőknél a kertvárosi Szepesi Emília győzött, gratulálunk!

Itt az új FIE-naptár!

Itt az új FIE-naptár!

Hivatalossá vált a Nemzetközi Vívó Szövetség versenynaptára a 2026/27-es szezonra! A leglényegesebb változás, hogy gyakorlatilag nincs változás… Haza versenyeink száma viszont eggyel tovább nőtt!

Mesterek lettek!

Mesterek lettek!

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán, szakedző mesterképzési szakon, sikeres záróvizsgát tett öt párbajtőredzőnk, gratulálunk!

NEKA: telt ház, csak vívóknak!

NEKA: telt ház, csak vívóknak!

Négy szakág készült és készül Balatonbogláron a június 16-án, a Párizs melletti Antonyban kezdődő Európa-bajnokságra. A körülmények ideálisak, a munka hatalmas és minőségi – jöhetnek az eredmények!

Nádasdy Anna remek bronzai

Nádasdy Anna remek bronzai

Nádasdy Anna remek vívást mutatva, mind kard, mind tőr A kategóriában bronzérmet szerzett. Gombola András és Szilassy Bence tanítványának töretlen fejlődését mutatja, hogy a 2025/26-os szezonban minden világversenyen dobogóra álhatott. Az Egyesült Államokban tette...

Öt újonccal itt az Eb-csapat!

Öt újonccal itt az Eb-csapat!

A legfontosabb napirendi pontja a szövetség csütörtöki elnökségi ülésének a júniusi Európa-bajnokságon induló magyar válogatott összetételének kijelölése volt. Megtörtént! 

Közgyűlést tartott az MVSZ

Közgyűlést tartott az MVSZ

Megtartotta éves, rendes közgyűlését a Magyar Vívó Szövetség. A Magyar Sport Házában  rendezett esemény határozatképes volt, valamennyi napirendi pontot egyhangúlag fogadott el a tagság. 

Bronzos zárás női kardban

Bronzos zárás női kardban

Egy remek bronzéremmel zárult a vívóhétvége, egyben a 2025/26-os világkupaszezon. Harmadik lett Limában a Battai Sugár, Pusztai Liza, Spiesz Anna, Szűcs Luca összeállítású női kardcsapat, gratulálunk!

Bravúros szezon, bravúros bronz

Bravúros szezon, bravúros bronz

A szezonzáró női párbajtőrcsapat világkupa-versenyen is nagyszerűen szerepelt a magyar válogatott! Borsody Emma, Büki Lili, Muhari Eszter, Nagy Blanka összeállításban nyertek bronzérmet a franciaországi St. Maur-ban, gratulálunk!

TÁMOGATÓINK

SEAT
Westend
PBT Fencing
exim