A pénteki napon 34 versenyszámban avattunk bajnokot, illetve adtunk át érmeket, kupákat a dobogósoknak, illetve a helyezetteknek. Alábbi összeállításunkban valamennyi végeredmény megtalálható, minden fiatal tehetség böngészheti a nevét és az iskoláját. Mindenkinek még egyszer gratulálunk, jövőre ismét találkozunk a diákolimpián. Köszönjük a részvételt!
A döntő eredményei:
Férfi párbajtőr I. korcsoport
1 SALAMON Bálint RADNÓTI MIKLÓS ÁLT. ISK., BFÜRED
2 TÍMÁR Dániel ZRÍNYI ILONA ÁLT. ISK., ABDA
3 BODOR Gergely TATAY SÁNDOR ÁLT. ISK., BADACSONYTOMAJ
3 SZAJKOVITS Bence FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT. ISK., VERESEGYHÁZ
5 NAGY Noel ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT. ISK., BP
6 REHÓ Bendegúz TISZAPARTI RÓM. KAT. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., SZOLNOK
7 HOFFER Károly SZANDASZŐLŐSI ÁLT. ISK. ÉS AMI, SZOLNOK
8 SŐREG Ádám SZANDASZŐLŐSI ÁLT. ISK. ÉS AMI, SZOLNOK
Férfi párbajtőr II. korcsoport
1 BALÁZS Bence Attila FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT. ISK., VERESEGYHÁZ
2 JOÓB Ágoston ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT. ISK., BP
3 MONOSTORI Barna CSOPAKI REF. ÁLT. ISK., CSOPAK
3 SZABÓ Máté EÖTVÖS LÓRÁND ÁLT. ISK., BFÜRED
5 TÍMÁR Richárd PROHÁSZKA OTTOKÁR ORSOLYITA KÖZOKT. KP., GYŐR
6 RUBECZ Bálint HERMAN OTTÓ ÁLT. ISK., BP.
7 TÓTH Levente Zsolt PODMANICZKY JÁNOS EV. ÁLT. ISK., BP
8 SOMODY Bonca HERMAN OTTÓ ÁLT. ISK., BP.
Férfi párbajtőr III. korcsoport
1 FEKETE Ádám EÖTVÖS LÓRÁND ÁLT. ISK., BFÜRED
2 SOMODY Soma HERMAN OTTÓ ÁLT. ISK., BP.
3 BAGYULA László KODÁLY ZOLTÁN MAGYAR KÓRUSISKOLA, BP
3 PAULIK Tamás PETŐFI ISTVÁN ÁLT. ISK., KONDOROS
5 BARTKÓ Zalán ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KTNY ÁLT. ISK., BP
6 NAGY Nándor FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT. ISK., VERESEGYHÁZ
7 GÖMÖRI Levente Attila CZIMARA GYULA ÁLT. ISK., BP
8 DEBRECZENI Ákos FODROS ÁLT. ISK., BP
Férfi párbajtőr IV. korcsoport
1 BARTKÓ Levente ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KTNY ÁLT. ISK., BP
2 OSMAN-TOUSON Maruan VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL LTNY ÁLT. ISK., BP
3 KESZTHELYI Péter Zsombor GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLT. ISK., GYULA
3 SZABÓ Bence LENCSÉSI ÁLT ISK BÉKÉSCSABA
5 TUSJAK Adrián LENCSÉSI ÁLT ISK BÉKÉSCSABA
6 FUCHS Bence DIADAL ÚTI ÁLT. ISK., BP
7 HORVÁTH Zsombor FODROS ÁLT. ISK., BP
8 KOVÁCS Kristóf KŐKÚTI ÁLT. ISK. FAZEKAS UTCAI TAGINT., TATA
Férfi párbajtőr V. korcsoport
1 SZAKMÁRY Nándor GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMN., GÖDÖLLŐ
2 CSERE Bence LÓCZY LAJOS GIMN. ÉS KTNY IDF. SZKI., BFÜRED
3 HOSSZÚ Dániel KÁROLYI MIHÁLY MAGYAR-SPANYOL KTNY GIMN., BP
3 NAGY Balázs ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAK. GIMN. ÉS KOLL., BP
5 SÁNTHA Máté Sebestyén ELTE BOLYAI JÁNOS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., SZOMBATHELY
6 CSÉRI Soma KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMN., KESZTHELY
7 SALLAI Vince BALASSI BÁLINT NYOLCÉVF. GIMN., BP
8 GALANTAI Simon András CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMN., GYŐR
Férfi párbajtőr VI. korcsoport
1 MESTANYEK Máté BP-I FASORI EV. GIMN., BP
2 KALICZA Mihály NAGYSÁNDOR JÓZSEF GIMN., BUDAKESZI
3 GÓZON Marcell ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
3 VALÉR Márkus BP-I FASORI EV. GIMN., BP
5 ZSAKAY Balázs VÁROSMAJORI GIMN. ÉS KÓS KÁROLY ÁLT. ISK., BP
6 LÉNÁRD Vince Frigyes VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMN., BP
7 PATAKI Balázs JEDLIK ÁNYOS GIMN., BP
8 PÉNTEK Balázs VETÉSI ALBERT GIMN., VESZPRÉM
Női párbajtőr I. korcsoport
1 KONCZEK Lina Melodi TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK., TAPOLCA
2 LENGYEL Luca CEGLÉDI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLT. ISK., CEGLÉD
3 NAGY Darinka FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT. ISK., VERESEGYHÁZ
3 PÁPAI Barbara SZOLNOKI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLT. ISK. ÉS AMI, SZOLNOK
5 PAULIK Éva PETŐFI ISTVÁN ÁLT. ISK., KONDOROS
6 ZSIGMOND Eszter Julianna FAZEKAS MIHÁLY GYAK- ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
7 VASS Andrea HUNYADI MÁTYÁS MAGYAR-ANGOL KTNY ÁLT. ISK., TÖRÖKSZENTMIKLÓS
Női párbajtőr II. korcsoport
1 SZALMA Sára TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK., TAPOLCA
2 JUHÁSZ Eszter HARTYÁN ÁLT. ISK., BP
3 KONKOLY Evelin CSONTVÁRY ÁLT ISK
3 NÉMETH Vanda EÖTVÖS LÓRÁND ÁLT. ISK., BFÜRED
5 KEREKES Regina ELSŐ ÓBUDAI ÁLT. ISK., BP
6 CSÉRI Sára TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK., TAPOLCA
7 SIMON Júlia BOZZAY PÁL MENZ. NYELVOKT. ÁLT. ISK., ZÁNKA
8 CZEINER Flóra TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK., TAPOLCA
Női párbajtőr III. korcsoport
1 CSEH Ida Katinka BAÁR-MADAS REF. ÁLT. ISK. ÉS DIÁKOTTHON, BP
2 ANDRÁSFI Júlia HERMAN OTTÓ ÁLT. ISK., BP.
3 BALOGH Bella SZÉCHENYI ÁLT. ISK., BUDAKESZI
3 MISKÓ Dorina KÁROLY RÓBERT ÁLT. ISK., BP
5 SULYOK Melani TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK., TAPOLCA
6 KOVÁCS Emese SAVIO SZENT DOMONKOS KAT. ÁLT. ISK., BCSABA
7 TÓTHPÁL-DEMETER Diána KÖLCSEY FERENC ÁLT. ISK., BP
8 MIKLÓS Villő HERMAN OTTÓ ÁLT. ISK., BP.
Női párbajtőr IV. korcsoport
1 TÓTH Jázmin ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KTNY ÁLT. ISK., BP
2 WETZKER Laura OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISK., BP
3 MAJCHER Emese SÁI BESZTERCE-LAKÓTELEPI TAGISK., SALGÓTARJÁN
3 SZARVAS Rita NÉMETH LÁSZLÓ GIMN., BP
5 FEKETE Bosziljka NIKOLA TESLA SZERB TAN NYELVŰ ÁLT ISK ÉS GIMN
6 LIPTHAY Hanna FAZEKAS MIHÁLY GYAK- ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
7 TANTMANN Evelin TSZC MŰSZAKI SZAKGIMN. BÁNKI DONÁT SZÉKHELYINT., TATABÁNYA
8 KÁLÓZI Anna FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT. ISK., VERESEGYHÁZ
Női párbajtőr V. korcsoport
1 KOLCZONAY Borbála Janka ÓBUDAI GIMN., BP
2 KAZÁR Dóra Laura SZEBERÉNYI GUSZTÁV ADOLF EV. GIMN., BCSABA
3 DONKÓ Zelma SZILÁGYI ERZSÉBET GIMN., BP
3 DÉKÁNY Kinga SZEBERÉNYI GUSZTÁV ADOLF EV. GIMN., BCSABA
5 GÁBOR Ágnes II. KER-I MÓRICZ ZSIGMOND GIMN., BP
6 KAS Gyöngyvér II. KER-I MÓRICZ ZSIGMOND GIMN., BP
7 BOGDÁNYI Zita MISKOLCI ZRÍNYI ILONA GIMN., MISKOLC
8 SZABADOS Dorina VERSEGHY FERENC GIMN., SZOLNOK
Női párbajtőr VI. korcsoport
1 NAGY Kinga KOSSUTH LAJOS EV. ÓVODA, ÁLT. ISK. ÉS GIMN., MISKOLC
2 EGERSZEGI Alexandra KOSSUTH LAJOS EV. ÓVODA, ÁLT. ISK. ÉS GIMN., MISKOLC
3 BALOGH Zsófia BATSÁNYI JÁNOS GIMN. ÉS KOLL., TAPOLCA
3 BOKROS Blanka Tamara ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMN, ÉRD
5 SZŐKE Sára Fanni VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMN., BP
6 BOGDÁNYI Réka MISKOLCI ZRÍNYI ILONA GIMN., MISKOLC
7 PÁLINKÁS Anett DÓZSA GYÖRGY GIMN. ÉS TÁNCMŰV. SZKI., BP
8 NOVÁK Réka BERZSENYI DÁNIEL GIMN., BP
Férfi tőr I. korcsoport
1 SZABÓ Ferenc KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KTNY ÁLT. ISK., BP
2 LÁSZLÓ Ábel Előd SZIGETHALMI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLT. ISK., SZIGETHALOM
3 BIHARI Marcell HUNYADI MÁTYÁS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
3 BÁN Sebestyén PADUAI SZENT ANTAL ÁLT. ISK., PILISCSABA
5 TÓTH Tamás HUNYADI MÁTYÁS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
6 OLÁH Balázs BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÉS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
7 GYŐRVÁRI Csanád MINDSZENTY JÁNOS ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., ZEG
8 NÉMETH Péter BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÉS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
Férfi tőr II. korcsoport
1 GERGELY Zoltán SZSZMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMN., SZSZMIKLÓS
2 BÓNIS Márk Lotár KISGÖNCÖL WALDORF ISKOLA, TÖKÖL
3 BÁNYIK Nátánael Rúben DUNAHARASZTI HUNYADI JÁNOS NÉMET NEMZ. ÁLT. ISK., DUNAHARASZTI 3 VARGYAS Csongor BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÉS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
5 NAGY Huba SZTE GYAKORLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK., SZEGED
6 HORVÁTH Ákos WEÖRES SÁNDOR ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
7 BENEDEK Csongor Bálint DÓZSA GYÖRGY MAGYAR ANGOL KTNY ÁLT. ISK., ZEG
8 CSIK Ádám WEÖRES SÁNDOR ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
Férfi tőr III. korcsoport
1 GUBA Zétény ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLT. ISK., BP
2 MAKK Balázs Ádám KISPESTI ERKEL FERENC ÁLT. ISK., BP
3 BAGDÁNY Albert Bendegúz KARDOS ISTVÁN ÁLT. ISK. ÉS KÖZGAZD. SZAKGIMN., SZSZMIKLÓS
3 TABAJDI Zsombor Boldizsár VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL LTNY ÁLT. ISK., BP
5 PAPP Medárd LISZT FERENC É-Z ÁLT. ISK., HMVHELY
6 TÓTH Zsombor BUDAÖRSI I. SZ. ÁLT. ISK., BUDAÖRS
7 SKORKA Csongor SZGYA ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
8 NEMES Ábel FAZEKAS MIHÁLY GYAK- ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
Férfi tőr IV. korcsoport
1 MIHÁLYI Andor ÚJLAKI ÁLT. ISK., BP
2 HORVÁTH Soma GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLT. ISK., GYULA
3 MADURA Máté KRÚDY GYULA GIMN., NYÍREGYHÁZA
3 TÓTH Gergely KOLPING ADOLF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
5 TÓTH Patrik BÁLINT MÁRTON ÁLT. ISK. ÉS KÖZÉPISK., TÖRÖKBÁLINT
6 MAKK Domonkos Balázs KISPESTI ERKEL FERENC ÁLT. ISK., BP
7 FARKAS Mátyás SZENT LŐRINC KAT. ÁLT. ISK., BP
8 ZSIGMOND Dániel FAZEKAS MIHÁLY GYAK- ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
Férfi tőr V. korcsoport
1 KOROM Erik SZENT LÁSZLÓ GIMN., BP
2 MISKOLCZI Tamás NÉMETH LÁSZLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK., HMVHELY
3 DARABOS Vince ZEG-I ZRÍNYI MIKLÓS GIMN., ZEG
3 MOLNÁR Martin KÖNYVES KÁLMÁN GIMN., BP
5 FODOR Ádám TSZC SZENT IMRE GIMN. ÉS SZAKGIMN., ESZTERGOM
6 HORVÁTH László PANNONHALMI BENCÉS GIMN., EGYHÁZZENEI SZAKGIMN. ÉS KOLL., PANNONHALMA
7 FLORES Patrik CSÍK FERENC ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
8 BENYUS Fülöp SZENT GELLÉRT KAT. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
Férfi tőr VI. korcsoport
1 BELLOVICZ Gábor KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
2 MENDREY Tamás JEDLIK ÁNYOS GIMN., BP
3 BENCZE Attila KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
3 KISS Bogdán Lemuel BORNEMISSZA PÉTER GIMN., BP
5 KÓR-HANÁK Norbert LEÖVEY KLÁRA GIMN., BP
6 NÉMETH Gellért PANNONHALMI BENCÉS GIM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMN ÉS KOLL, PANNONHALMA
7 TAKÁCS Attila PANNONHALMI BENCÉS GIMN., EGYHÁZZENEI SZAKGIMN. ÉS KOLL., PANNONHALMA
7 ŐRI Csongor PANNONHALMI BENCÉS GIMN., EGYHÁZZENEI SZAKGIMN. ÉS KOLL., PANNONHALMA
Női tőr I. korcsoport
1 MOLNÁR Kincső Szófia CSATA UTCAI ÁLT. ISK., BP
2 SIMON Borbála MINDSZENTY JÁNOS ÁLT. ISK., GIMN. ÉS KOLL., ZEG
3 MAHOVSZKIJ Szilvia BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÉS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
3 MATICS Kinga Szabina VARGA DOMONKOS ÁLT. MŰV. KP., KUNSZENTMIKLÓS
5 HORVÁTH Maja PÁTZAY PÁL ÁLT. ISK., KAPUVÁR
6 ANTAL Katalin Ildikó ZEG-I ADY ENDRE ÁLT. ISK., GIMN. ÉS AMI, ZEG
7 KÉKESI Dóra NÉMETH LÁSZLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK., HMVHELY
8 LÁSZLÓ Hanna BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÉS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
Női tőr II. korcsoport
1 MOLNÁR Emma Boglárka HAUCK JÁNOS NÉMET NEMZ. ÁLT. ISK., PILISCSABA
2 PAPP Jázmin LISZT FERENC É-Z ÁLT. ISK., HMVHELY
3 TÓTH Viola ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KTNY ÁLT. ISK., BP
3 TÓTH Léna Sára BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÉS ÁLT. ISK., HALÁSZTELEK
5 BÁLINT Beatrix VÖRÖSMARTY MIHÁLY É-Z NYELVI ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
6 SPERKA Jázmin TOMORI PÁL ÁLT. ISK., BP
7 PORKOLÁB Evelin PANNÓNIA ÁLT. ISK., BP
8 KOLLÁR Anna NAGY LÁSZLÓ ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
Női tőr III. korcsoport
1 KALOCSAI Luca LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLT. ISK. BP
2 SZEDER Anna Etelka KOSZTOLÁNYI DEZSŐ ÁLT. ISK. BP
3 NÁZER Lili TERÉZVÁROSI KTNY ÁLT. ISK. BP
3 WOLF Eszter NÉMETH LÁSZLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK. HMVHELY
5 MÓRICZ Nádja BORNEMISSZA PÉTER GIMN. BP
6 MOLNÁR Réka NÉMETH LÁSZLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK. HMVHELY
7 SZURMAI Laura REMÉNYSÉG KAT. ÁLT. ISK. BP
8 KIS Liza TISZA-PARTI ÁLT. ISK. SZEGED
Női tőr IV. korcsoport
1 NEKIFOR Erika KOLPING ADOLF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
2 SZIMEONIDISZ Zoi KOLPING ADOLF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
3 FEKETE Hanga Barbara GR. SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLT. ÉS KTNY ISK., BP
3 FENYVESI Viktória SZGYA ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
5 NAGY Tímea ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
6 MAG Sára Zita FAZEKAS MIHÁLY GYAK- ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
7 TÖLGYESI Zsófia Réka VERES PÁLNÉ GIMN., BP
8 KORNYA Sára KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KTNY ÁLT. ISK., BP
Női tőr V. korcsoport
1 HORVÁTH Lilla KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
2 HANZL Lilla GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMN., GÖDÖLLŐ
3 MÁTÉ Anna Zsófia KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KTNY BAPTISTA GIMN., BP
3 PÉNZES Eszter SZENT ISTVÁN GIMN., BP
5 KALOCSAI Virág Lilla KOLPING ADOLF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
6 BÁNYIK Dorina BP. BAPTISTAT SZAKGIMN. ÉS SPORTISK., BP
7 BARABÁS Dóra KOLPING ADOLF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
8 ZÁSZKALICZKY Piroska GÖDÖLLŐI REF. LÍCEUM GIMN., GÖDÖLLŐ
Férfi Kard I. korcsoport
1 SZEREDY Huba Csaba TALENTO-HÁZ ALAPÍTVÁNY ISK., BP
2 CSERVENY Domonkos Bence TÁNCSICS MIHÁLY ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
3 GODÓ Vilmos Ágost HEVESI JÓZSEF ÁLT. ISK. ÉS AMI TAGISK., HEVES
3 VÁMOSI Ferdinánd VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZ. NYELVOKT. ÁLT. ISK., VESZPRÉM
5 CSORDÁS Mátyás ESZTERGOMI JÓZSEF ATTILA ÁLT. ISK.
Férfi Kard II. korcsoport
1 VAJDA Oszkár Zsigmond ARANY JÁNOS ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
2 CSOBA Botond TAMÁSI ÁRON ÁLT ISK. ÉS NÉMET MENZ. GIMN., BP
3 CZÉGÉNY Kornél MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KAT. ÁLT. ISK., BUDAÖRS
3 TATAI Bulcsú Gyula ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAK. ÁLT. ISK., BP
5 KULCSÁR SZABÓ Gergely BUDAVÁRI ÁLT. ISK., BP
6 FARKAS Mátyás Kurszáv ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLT. ISK., ÉRD
7 VARGA Csanád SZENT IMRE KAT. ÁLT. ISK. ÉS ÓVODA, NYÍREGYHÁZA
8 FARSANG Bernát CZUCZOR GERGELY MAGYAR MŰHELY ÁMK, BIATORBÁGY
Férfi Kard III. korcsoport
1 AVARKESZI Dániel RADNÓRI MIKLÓS GIMN., DUNAKESZI
2 GASZNER Ádám László IKLADI TASNÁDI LAJOS NÉMET NEMZ. ÁLT. ISK., IKLAD
3 BRUNHES Maxence David MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KAT. ÁLT. ISK., BUDAÖRS
3 VIGH Benedek SZILÁGYI ERZSÉBET GIMN., BP
5 TÓTH Patrik BP. III. KERÉK ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
6 KELEMEN Áron SZSZMIKLÓSI JÓZSEF ATTILA ÁLT. ISK. ÉS AMI, SZSZMIKLÓS
7 FÜLÖP Zsombor László LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLT. ISK., BP
8 HEGYI Barnabás Péter BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMN. BP
Férfi Kard IV. korcsoport
1 HORVÁTH Gergő CSANÁDI ÁRPÁD ÁLT. ISK., SPORTISK. ÉS KÖZÉPISK., BP
2 ONDRIK Konrád NÓGRÁDKÖVESDI JÓZSEF ATTILA ÁLT. ISK., NÓGRÁDKÖVESD
3 BAAKEN Solt TÁNCSICS MIHÁLY ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
3 BÍRÓ Hugó VÁROSMAJORI GIMN. ÉS KÓS KÁROLY ÁLT. ISK., BP
5 PINTÉR Levente SZSZMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMN., SZSZMIKLÓS
6 ENGELBRECHT Patrik ÁRPÁDHÁZI SZENT ERZSÉBET GIMN., ESZTERGOM
7 KUN Tamás Máté BEM JÓZSEF ÁLT. ISK., NYÍREGYHÁZA
8 KOHÁRI Tamás BENKŐ ISTVÁN REF. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
Férfi Kard V. korcsoport
1 RABB Krisztián TE GYAK. SPORTISK., ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
2 KAISER Balázs KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
3 FRÖHLICH Bálint KOLPING ADOLF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
3 NOSEDA Szabolcs KARDOS ISTVÁN ÁLT. ISK. ÉS KÖZGAZD. SZAKGIMN., SZSZMIKLÓS
5 URBÁN Tamás Etele ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
6 DOBÓ Ádám BATTHYÁNY LAJOS GIMN., NAGYKANIKZSA
7 NAGY Kristóf VÁROSMAJORI GIMN. ÉS KÓS KÁROLY ÁLT. ISK., BP
8 HORVÁTH Barna BATTHYÁNY LAJOS GIMN., NAGYKANIKZSA
Férfi Kard VI. korcsoport
1 NAGY Martin KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
2 URBÁN Ádám DEBRECENI ADY ENDRE GIMN., DEBRECEN
3 SZAMOSI Richárd BATTHYÁNY LAJOS GIMN., NAGYKANIKZSA
3 SZEGEDI Áron BÁLINT MÁRTON ÁLT. ISK. ÉS KÖZÉPISK., TÖRÖKBÁLINT
5 NÉMETH Dániel SZÉKÁCS JÓZSEF EV. ÓVODA, ÁLT. ISK. ÉS GIMN., OROSHÁZA
6 POLLÁK György Máté BUDENZ JÓZSEF ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
7 SZLAMA Vilmos SZSZMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMN., SZSZMIKLÓS
Női Kard II. korcsoport
1 KIS Abigél OROSHÁZI TÁNCSICS MIHÁLY GIMN., OROSHÁZA
2 KRIZMANICH Kata VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZ. NYELVOKT. ÁLT. ISK., VESZPRÉM
3 OCSKÓ Liliána ÁRPÁDHÁZI SZENT ERZSÉBET GIMN., ESZTERGOM
3 SZABADOS Hanna Klára BÁLINT MÁRTON ÁLT. ISK. ÉS KÖZÉPISK., TÖRÖKBÁLINT
5 NAGY Eszter Dóra VÁCI UTCAI É-Z ÁLT. ISK., BP
6 PAPP Zsanett OROSHÁZI REF. KTNY. ÁLT. ISK., OROSHÁZA
7 MÁRIA Kata VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZ. NYELVOKT. ÁLT. ISK., VESZPRÉM
8 BRUNHES Estelle Marie MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KAT. ÁLT. ISK., BUDAÖRS
Női Kard III. korcsoport
1 PINTÉR Dorottya SZSZMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMN., SZSZMIKLÓS
2 SPIESZ Anna BUDAVÁRI ÁLT. ISK., BP
3 NYÍRI Villő NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLT. ISK. ÉS AMI, NYÍREGYHÁZA
3 PÁPAI Viktória Zoé DERKOVITS GYULA ÁLT. ISK., BP
5 CSAPODI Orsolya DEÁK TÉRI EV. GIMN., BP
6 BENDE Barbara Johanna BUDAVÁRI ÁLT. ISK., BP
7 KOVÁTS Katalin Zita ALBERTFALVI DON BOSCO KAT. ÁLT. ISK. ÉS ÓVODA, BP
8 TÓTH Réka Emese KODÁLY ZOLTÁN É-Z ÁLT. ISK., BP
Női Kard IV. korcsoport
1 FENYŐSI Zita Júlia BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMN. BP
2 JANKOVICS Anna BP-I FASORI EV. GIMN., BP
3 RAJKAI Boróka BAÁR-MADAS REF. ÁLT. ISK. ÉS DIÁKOTTHON, BP
3 URBÁN Luca ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
5 SCHRÖDL Anita ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMN., BP
6 EGYÜD Eszter NYE EÖTVÖS JÓZSEF GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., NYÍREGYHÁZA
7 SZAKÁCS Zsuzsanna Panna BENKŐ ISTVÁN REF. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., BP
8 KESZEI Kíra ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAK. ÁLT. ISK., BP
Női Kard V. korcsoport
1 KELECSÉNYI Mirabella RADNÓRI MIKLÓS GIMN. DUNAKESZI
2 SZÉPLAKI Virág Zsófia BP-I FASORI EV. GIMN., BP
3 KORNÉTH Emese Anna CSÍK FERENC ÁLT. ISK. ÉS GIMN. BP
3 LANTOS Eszter KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
5 BÓNÉ Anna ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMN, ÉRD
6 MALOMSOKI Boglárka NÉMET NEMZETISÉGI GIMN., BP
7 HORVÁTH Nikolett KÖLCSEY FERENC GIMN., BP
8 MÁDÉ Réka BATTHYÁNY LAJOS GIMN., NAGYKANIKZSA