DIÁKOLIMPIA CSAPAT EREDMÉNYEK

ápr 29, 2017 | Archív

A csapatversenyekkel szombaton befejeződött a BOK Sportcsarnokban a diákolimpia. A déli órákban ismét színültig telt a terem, 50 páston rendeztük egymással párhuzamosan a

A csapatversenyekkel szombaton befejeződött a BOK Sportcsarnokban a diákolimpia. A déli órákban ismét színültig telt a terem, 50 páston rendeztük egymással párhuzamosan a csapatmérkőzéseket. a díjakat ezúttal is olimpiai és világbajnokok, válogatott edzők osztották ki. Az eredményeket pedig lentebb lehet böngészni, valamennyi dobogós csapat összeállítását közöljük. 

 

A döntő eredményei:

Női Kard csapat II. korcsoport

1. VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZ. NYELVOKT. ÁLT. ISK., VESZPRÉM
 JÁMBOR   Hanna  
 KRIZMANICH   Kata  
 MÁRIA   Kata  
 TARRÓS   Anna   

 

Női Kard csapat II-III. összevont korcsoport

1   BUDAVÁRI ÁLT. ISK., BP
     BENDE Barbara Johanna 
     GALLÓ Csilla 
     RASSAI Amanda Patrícia 
     SPIESZ Anna    
2   ÁRPÁDHÁZI SZENT ERZSÉBET GIMN., ESZTERGOM
     HORVÁTH Dorina 
     KELEMEN Anna 
     OCSKÓ Liliána    
3   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZ. NYELVOKT. ÁLT. ISK., VESZPRÉM
     JÁMBOR Hanna 
     KRIZMANICH Kata 
     MÁRIA Kata 
     TARRÓS Anna     

 

Női Kard csapat IV.  korcsoport

1   BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMN. BP
     FENYŐSI Zita Júlia 
     HEGYI Borbála Anna 
     HERCZEGH Dóra 
     TERJÉK Tímea    
  2   PALINI ÁLT. ISK., NAGYKANIZSA
     BÉCSI Zsófia 
     KOBRA Virág 
     KOZÁRI Dóra    
 3   BAÁR-MADAS REF. ÁLT. ISK. ÉS DIÁKOTTHON, BP
     BÁTHORY Kata 
     HORVÁTH Lizinka 
     RAJKAI Boróka    

 

Női Kard csapat V.  korcsoport

1. BUDAPESTI FASORI EV. GIMN., BP   
DEMETER   Judit Adél    
JANKOVICS   Anna   
SZÉPLAKI   Virág Zsófia  

 

Férfi Kard csapat II.  korcsoport

 1  BUDAVÁRI ÁLT. ISK., BP
     CSAPODI Domonkos 
     KULCSÁR SZABÓ Gergely 
     MONORI Mátyás György  

 2  VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY ÁLT. ISK.
     KARLI Benedek 
     MÁRIA Ádám 
     RÉPÁSI Gellért 
     SOMLAI Gellért  

 

Férfi Kard csapat III-IV. összevont korcsoport

 1  VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY ÁLT. ISK.
     ÉRSEK Titusz 
     KRIZMANICH Máté 
     NAGY Benedek 
     SZAUTER Benedek  
 2  BUDAVÁRI ÁLT. ISK.
     HERKÓ Domonkos 
     KULCSÁR SZABÓ Márton 
     MEZEI Noel Marcell  
 3  ZUGLIGETI ÁLT. ISK.
     MIKES Mátyás 
     SOLTÉSZ Máté 
     VASS Márton  

Férfi Kard csapat IV.  korcsoport

1.ZUGLIGETI ÁLT. ISK. 
MIKES   Mátyás  
SOLTÉSZ   Máté  
VASS   Márton   

 

Férfi Kard csapat V-VI. összevont  korcsoport

1  KÖLCSEY FERENC GIMN.
     BELLOVICZ Gábor 
     BENCZE Attila 
     KAISER Balázs 
     NAGY Martin  
 2  BATTHYÁNY LAJOS GIMN.
     DOBÓ Ádám 
     HORVÁTH Barna 
     HORVÁTH Bulcsú 
     SZAMOSI Richárd  
 3  VÁROSMAJORI GIMN.
     BÍRÓ Hugó 
     RÉVÉSZ Domonkos 
     TÓTH Benedek 
     TÓTH Márton  

Női Tőr csapat I-II. összevont  korcsoport

 1  BOCSKAI ISTVÁN REF. ÁLT. ISK. 1.
     BADÁR Szonja 
     BAJÁKY Bernadett 
     POLONYI Petra Dóra 
 2  BOCSKAI ISTVÁN REF. ÁLT. ISK. 2.
     BARTUS Claudia 
     BÓDIS Vanda 
     KISS Andrea Regina 
     SZABÓ Hanna Barbara  
 3  BOCSKAI ISTVÁN REF. ÁLT. ISK. 3.
     BIRI Hanga Réka 
     CZAKÓ Jázmin Csenge 
     KŐVÁRI Sarolta Zsófia 
     SIMON Csilla  

Női Tőr csapat III.  korcsoport

 1  NÉMETH LÁSZLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK.
     GACHÁLYI Gréta 
     MOLNÁR Réka 
     WOLF Eszter
 2  BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÁLT. ISK.
     TÓTH Kata Róza 
     TÓTH Léna Sára 
     VARGA Dorottya    

Női Tőr csapat IV.  korcsoport

1  VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KTNY ÁLT. ISK.
     MUHARI Eszter Barbara 
     PASCHEK Dorottya 
     SZEKERES Laura
 2  SZENT GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISK.
     BECZELI Maja Krisztina 
     FENYVESI Viktória 
     SZENTIVÁNYI Blanka  

 

Női Tőr csapat V.  korcsoport

 1  BUDAPESTI KOLPING KAT. ISK.
     BARABÁS Dóra 
     KALOCSAI Virág Lilla 
     NEKIFOR Erika 
     SZIMEONIDISZ Zoi  
 2  SZENT LÁSZLÓ GIMNÁZIUM
     EPERJESI Anna 
     TOMKA Ivett 
     TÓTH Flóra  

 

Férfi Tőr csapat I-II. összevont  korcsoport

1   SZTE GYAKORLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK.
     CSÓTI Mór 
     NAGY Huba 
     ZSÖGÖN Andor Kolos    
2   BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÁLT. ISK. 1.
     BADÁR Krisztián 
     NÉMETH Péter 
     VARGYAS Csongor    
3   BOCSKAI ISTVÁN REF. OKT. KP. ÁLT. ISK. 2.
     KIRÁLY Szabolcs 
     NAGY Gergely Attila 
     PAPP Kende    

 

Férfi Tőr csapat III.  korcsoport

 1   BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMN., SZSZMIKLÓS
     CSIRKE Dávid 
     DÉL Ákos 
     GERGELY Zoltán    
2   KŐBÁNYAI KADA MIHÁLY ÁLT. ISK., BP 
     HEGEDŰS Ádám 
     PINTÉR Boldizsár 
     TÓTH Barnabás 
     TÓTH Márton    
3   ZRÍNYI MIKLÓS GIMN., ZEG
     ANTAL Péter 
     BAGOSI Bendegúz 
     KISS Botond    

 

Férfi Tőr csapat IV.  korcsoport

1   KISPESTI ERKEL FERENC ÁLT. ISK., BP
     IVÁNCSICS Ambrus Balázs 
     MAKK Balázs Ádám 
     MAKK Domonkos Balázs    
2   NÉMETH LÁSZLÓ GIMN. ÉS ÁLT. ISK., HMVHELY
     CZIFRA Bence 
     GÉMES Ádám 
     JUHOS Benedek 
     MISKOLCZI Miklós    
3   SZENT IMRE KAT. ÁLT. ISK. ÉS ÓVODA, NYÍREGYHÁZA
     BEDŐ Gergely 
     HANKÓ Levente 
     PAULIK Benjamin 
     VANYÓ László    

 

Férfi Tőr csapat V.  korcsoport

 1   BUDAPESTI KOLPING KAT. ISK. ÉS GIMN., BP
     ANDAI Máté 
     RAIS Krisztián 
     TÓTH Bence 
     TÓTH Gergely    
2   PANNONHALMI BENCÉS GIMN., EGYHÁZZENEI SZAKGIMN. ÉS KOLL., PANNONHALMA
     GYENESE Mátyás 
     HORVÁTH László 
     RADIMECZKY Géza    
3   PANNONHALMI BENCÉS GIMN., EGYHÁZZENEI SZAKGIMN. ÉS KOLL., PANNONHALMA 2.
     BÁCSKAI Bence 
     SIPOS Tamás 
     SÖTÉT Áron    

 

Férfi Tőr csapat VI.  korcsoport

 1   PANNONHALMI BENCÉS GIMN., EGYHÁZZENEI SZAKGIMN. ÉS KOLL., PANNONHALMA
     NÉMETH Gellért 
     ŐRI Csongor 
     TAKÁCS Attila 
     TÓTH Márton    
  2   BORNEMISSZA PÉTER GIMN., BP
     FORRAI Áron 
     ILLÉS Olivér 
     KISS Bogdán Lemuel 
     PHAM Van Kien    

 

Férfi Párbajtőr csapat I.  korcsoport

 1  SZANDASZŐLŐSI ÁLT. ISK.
     HOFFER Károly 
     PESZEKI Máté 
     SŐREG Ádám  
 2  TISZAPARTI RÓM. KAT. ÁLT. ISK. ÉS GIMN., SZOLNOK
     HERMANN Dániel 
     KISS Gergely 
     REHÓ Bendegúz
 3  SZOLNOKI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLT. ISK. ÉS AMI, SZOLNOK
     CSERNUS Csaba 
     CSIBRÁNY Tamás 
     KOZÁK Hektor 
     SZELECZKI Máté

 

Férfi Párbajtőr csapat II.  korcsoport

 1  HERMAN OTTÓ ÁLT. ISK.
     EPERJESI Márk 
     KÁNVÁSI Emil 
     RUBECZ Bálint 
     SOMODY Bonca  
 2  FABRICZIUS JÓZSEF ÁLT. ISK.
     BALÁZS Bence Attila 
     LUGOSSY Dávid 
     RABÓCZKI Márton Botond 
     SZAJKOVITS Bence  
 3  ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT. ISK.
     FEHÉR Mátyás 
     FÓTI Zoltán 
     JOÓB Ágoston 
     RAISZ Péter  

Férfi Párbajtőr csapat III.  korcsoport

 1  ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD KTNY ÁLT. ISK.
     BARTKÓ Zalán 
     DUNAY Máté 
     MAGYAR Máté  
 2  ESZTERHÁZY MÓRIC NÉMET NEMZ. ÁLT. ISK.
     CSUTA András 
     JANKY Bendegúz 
     NÉRÁTH Dániel  
 3  SZEBERÉNYI GUSZTÁV ADOLF EV. GIMN.
     APÁTI Bálint 
     KRNÁCS Tamás 
     TÉCSY Gyula      

Férfi Párbajtőr csapat IV.  korcsoport

1 TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK.
     ÁRVAI Zsombor 
     KOVÁCS Benedek 
     KOVÁCS Dániel András 
2 DIADAL ÚTI ÁLT. ISK.
     ANGYAL Dániel 
     FUCHS Bence 
     MELEG Szabolcs  
3 BÁLINT MÁRTON ÁLT. ISK. ÉS KÖZÉPISK.
     FÜLÖP Sólyom 
     KÓ Ágoston 
     KÓ Benedek 
     TÓTH Patrik

Férfi Párbajtőr csapat V.  korcsoport

1 KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMN., KESZTHELY
     CSÉRI Bence 
     CSÉRI Soma 
     GÁRDOS Tamás 

2 BABITS MIHÁLY GYAK. GIMN. ÉS SZKI.
     BALÁZS Csongor 
     DEÁK Szilárd Péter 
     HARDI Ádám  

3 CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMN.
     KOVÁCS Bence 
     MERKEL Levente 
     RÁBAI Barna  

Férfi Párbajtőr csapat V.  korcsoport

1 ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAK- ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
     FATSAR Ágoston 
     FÓTI Adorján 
     GÓZON Marcell 
     GÓZON Márk 

2 DEBRECENI REF. KOLL. DÓCZY GIMNÁZIUM
     BÍRÓ Dávid 
     KOZÁK Rudolf Károly 
     PÁL Andor   

3 FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM
     CSÁJI Gergely 
     MESTANYEK Máté 
     VALÉR Márkus  

Női Párbajtőr csapat II.  korcsoport

1 TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK.
     CSERÉP Dorina 
     CSÉRI Sára 
     CZEINER Flóra 
     SZALMA Sára 

2 KASSAI ÚTI MAGYAR ANGOL KTNY ÁLT. ISK.
     GÖNCZI Dóra 
     MOLNÁR Mira 
     TÉGLÁS Zóra  

3 SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISK. ÁLT. ISK.
     BARCSIK Csenge 
     FEHÉR Napsugár 
     NAGY Dorka  

Női Párbajtőr csapat III.  korcsoport

1 TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLT. ISK.
     CSÉRI Sára 
     KOVÁCS Bianka 
     SULYOK Melani 
     SZALMA Sára  

2 ELSŐ ÓBUDAI ÁLT. ISK. 1.
     BERTA Mira 
     NÉBALD Franciska 
     PETHŐ Nóra 
     TAKÁCS Dóra  

3  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT. ISK.
     NAGYHÁZI Réka 
     POGÁNY Rebeka 
     SAMU Laura 
     UDVARI Mirella  

Női Párbajtőr csapat IV.  korcsoport

1 SZFVÁRI VASVÁRI PÁL GIMN., SZFVÁR
     BÜKI Adél Titi 
     KOLLÁR Kincső 
     KOMLÓDI Lili  

2 FAZEKAS MIHÁLY GYAK. ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
     LIPTHAY Hanna 
     MAG Sára 
     MISZORI Mirtill 
     RÓBERT Júlia Emília  

3 KŐKÚTI ÁLT. ISK.
     POPRÁCZY Maia 
     VARGA Emma 
     VARGA Luca  

Női Párbajtőr csapat V.  korcsoport

1 VERSEGHY FERENC GIMN.
     BÍBER Veronika 
     HANGODI Nóra 
     SZABADOS Dorina  

2 SZEBERÉNYI GUSZTÁV ADOLF EV. GIMN.
     ANGYAL Nóra 
     DÉKÁNY Kinga 
     KAZÁR Dóra Laura 
     VÁMOS Panna Léna  

3 BATSÁNYI JÁNOS GIMN. ÉS KOLL.
     FRANKÓ Alexandra 
     OSZTERMAN Sára 
     SZABÓ Kitti 
     TÓTH Adrienn  

Női Párbajtőr csapat VI.  korcsoport

1 KOSSUTH LAJOS EV. ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
     EGERSZEGI Alexandra 
     KIS Evelin 
     NAGY Kinga  

2 MISKOLCI ZRÍNYI ILONA GIMN.
     BOGDÁNYI Réka 
     BOGDÁNYI Zita 
     HOFFMANN Jennifer  

3 CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMN.
     FÁBIÁN Anna Gertrúd 
     GÁL Eszter 
     IGNÁCZ Rebeka 
     TÓTH Anna  

 

 

 

 

 

Sztárok a páston
2024. MÁJUS 23. (CSÜTÖRTÖK) | LUDOVIKA ARÉNA

Kapcsolódó hírek

Keszei Kira nyolcaddöntőig jutott

A junior Világkupák hétvégéjének prológján a plovdivi női kard egyéni versenyt rendezték. Battai Sugár nélkül a magyaroknak ezúttal nem jutott érem, legjobban Keszei Kira szerepelt, nyolcaddöntős lett

Kijelölték a kadet válogatottat az Eb-re

A Magyar Vívó Szövetség elnöksége – a szakmai testületek javaslata alapján – ülésén kijelölte a válogatottat a tallinni, február 21. és 28. közötti, kadet Európa-bajnokságra. Hajrá, magyarok!

Utolsó junior lehetőségek

Izgalmas hétvége elé néznek a juniorok. Négy helyszínen, öt fegyvernemben következik az a Világkupa-verseny, amely az utolsó lehetőség a világversenyeken történő válogatottba kerüléshez.

Siklósi Gergő: “Csak haladunk tovább az úton!”

Sorozatban második egyéni világversenyén (Vk, GP) nyert aranyrémet Dohában Siklósi Gergely. Nem sokkal a hazaindulás előtt nyilatkozott honlapunknak világklasszis párbajtőrözőnk. Kisinterjúnk itt.

Siklósi Gergely arany-, Muhari Eszter bronzérmes a katari GP-n

Remek eredményekkel zárult a katari párbajtőr Grand Prix! Siklósi Gergely aranyérmet nyert, míg Muhari Eszter bronzérmet szerzett. Gratulálunk vívóinknak és a mestereknek a nagyszerű eredményekhez!

Élő eredmények

Közelgő események

LIVESTREAM