A Farkasréti temetőben péntek délután örök nyugalomra helyezték a november 3-án súlyos betegségben, életének 72. évében elhunyt háromszoros olimpiai bajnok vívót, Fenyvesi Csabát. A szertartáson több százan vettek részt, az ifjú vívók sorfalat álltak a bajnok előtt tisztelegve.
A MOB nevében a kétszeres olimpiai bajnok tornász Magyar Zoltán alelnök, a Nemzet Sportolója búcsúzott. A Magyar Vívó Szövetség nevében Csampa Zsolt elnök, egykori klubja, a BVSC nevében Szatmáry Kristóf, a Tuskói Vadásztársaság részéről pedig Gábor László vett végső búcsút. Az egyházi szertartást Bencze Imre esperes vezette.
Az eseményen részt vettek a családtagok, barátok mellett olimpikonok, a Nemzet Sportolói, tanítványai, tisztelői. Fenyvesi Csabát utolsó útjára elkísérte többek közt Schmitt Pál, a MOB tiszteletbeli elnöke, a NOB tagja, egykori csapattárs, a Nemzet Sportolója, Kulcsár Győző, a Nemzet Sportolója, szintén korábbi vívótárs, Bognár András olimpiai bajnok, a MOB Mező Ferenc Sportbizottságának elnöke, az olimpiai bajnok Nébald György, az Olimpiai Bajnokok Klubjának elnöke. A MOB-ot – Borkai Zsolt és Szabó Bencekülföldi távollétében – az olimpiai bajnok öttusázó Fábián László sportigazgató is képviselte.